مدیریت ناوگان نومانو

وسایل نقلیه، قراردادها، هزینه ها، بیمه ها و وظایف خود را بدون دردسر مدیریت کنید.

 

مدیریت ناوگان آسان شده است


شما به هیچ سیستم ردیابی تخصصی برای وسایل نقلیه شرکتتان نیاز نخواهید داشت - با برنامه هوشمند Numano ، می توانید با چند کلیک ساده ناوگان ترابری خود را زیر نظر داشته باشید. همه چیز را از طریق سیستم اداری کاربر پسند ما مدیریت کنید -  گزارش مصرف سوخت، هزینه ها و بسیاری از ویژگی های دیگر لازم برای مدیریت وسایل نقلیه شرکت شما.

لیزینگ وسایر قراردادها را مدیریت‌ کنید

روی تمام قراردادهای وسایل نقلیه خود نظارت داشته باشید و زمانی که قراردادها به تاریخ انقضا می‌رسد، یک ایمیل هشدار دریافت کنید. چندین ابزار بصری برای اطمینان از تمدید (یا پایان) قرارداد خود در محل قرار داده شده است. خدمات را برای وسایل نقلیه سازماندهی کنید و با ارائه دهندگان خدمات مدنظر، ارتباط برقرار کنید.  فاکتورها و یادداشت ها را برای مدیریت ناوگان خود به بهترین شکل مدیریت کنید، یک بیمه نامه در شرکت خود و همزمان در دفتر بیمه تنظیم کنید.


تمام هزینه ها را به یکباره کنترل کنید

پول خرج شده درشرکتتان را برای هر یک از وسایل نقلیه ناوگان شناسایی و ردیابی کنید. هزینه های مکرر قراردادهای شما مانند قراردادهای اجاره و خدمات به طور خودکار در ابتدای هر دوره از تراکنش‌های مشخص شده در قراردادها به حسابداری شما اضافه می شود، همچنین سایر هزینه ها مانند سوخت و تعمیرات به طور خودکار به گزارش شما افزوه می شود.


تجزیه و تحلیل و گزارش


نمایش تمام هزینه‌های مربوط به یک وسیله نقلیه خاص یا با یک نوع خدمات. 

با استفاده از ابزار گزارش دهی، انواع مختلف هزینه ها را (کدام خودروها بیشترین هزینه را دارند، خدمات در کدام خودروها انجام شده است و غیره) مقایسه کنید. به منظور بهبود سرمایه گذاری ناوگان خود، پیشنهادات بسیار مفیدی در مورد بازگشت سرمایه موثر هر وسیله نقلیه دریافت کنید.


به طور کامل با برنامه های نومانو یکپارچه شده است

  ساخت وب سایت

یک وب سایت سازمانی عالی داشته باشید. کاملا قابل تنظیم و با سئو کاربرپسند

  پروژه

زمان صرف شده توسط پروژه، مشتری یا وظایف را پیگیری کنید.

 هزینه ها

یک نمای کلی از هزینه های کارکنان خود داشته باشید. دسترسی به ابزار ردیابی دقیق

  کارمندان

بر فهرست کارمندان خود نظارت کنید. اطلاعات مهم در مورد تیم خود را حفظ کنید.

ساخت فروشگاه آنلاین خود را با  نومانو شروع کنید

ابزار ما را به صورت رایگان امتحان کنید و شروع به کاوش در همه امکاناتی که برای کسب و کار آنلاین خود نیاز دارید، کنید.