راه حل های نومانو برای صنایع

بخشی از جامعه جهانی Odoo شوید و از Odoo با موفقیت برای تجارت خود استفاده کنید.

نیازها و الزامات هر صنعت تجاری متفاوت است. با این وجود، حوزه‌های تجاری وجود دارند که در یک صنعت خاص به آن‌ها کاملاً نیاز دارید و سایر حوزه‌هایی وجود دارند که کمتر مفید هستند. 

به همین دلیل ما راه حل صنعت Odoo را توسعه دادیم. راه‌حل صنعت Odoo مهم‌ترین حوزه‌های تجاری را خلاصه می‌کند و همه ماژول‌ها، برنامه‌ها و ابزارهایی را که مستقیماً برای صنعت شما طراحی شده‌اند ارائه می‌دهد. 

راه حل های صنعت Odoo را که قبلاً با موفقیت پیاده سازی کرده ایم، مطالعه فرمایید.

 

بررسی اجمالی صنعت NBS

تجارت الکترونیک، خرده فروشی و عمده فروشی

فرآیند کار در صنعت تجارت الکترونیک، خرده فروشی و عمده فروشی تا حد زیادی به حوزه هایی مانند انبارداری، مالی، CRM، فروش، بازاریابی، وب سایت یا تجارت الکترونیک بستگی دارد. راه حل های صنعت Odoo را برای تجارت الکترونیک، خرده فروشی و عمده فروشی کشف کنید.

تولید صنعتی و لجستیک

وظایف یک عملیات صنعتی متنوع است. برنامه‌های مدیریت تولید Odoo با تطبیق با این موضوع، از فرآیندهای تولید و زنجیره تامین شما پشتیبانی می‌کنند و کارایی کلی شرکت شما را افزایش می‌دهند. راه حل های صنعت Odoo را برای تولید صنعتی و لجستیک کشف کنید

املاک و مستغلات و ساخت و ساز

Odoo با توابع و کاربردهای مختلف خود سیستمی را ارائه می دهد که در آن عوامل، توسعه دهندگان پروژه و مدیریت املاک و مستغلات می توانند با یکدیگر همکاری کنند. 
راه حل های صنعت Odoo برای املاک و مستغلات و ساخت و ساز را کشف کنید.

خدمات حرفه ای، فناوری اطلاعات و ارتباطات

برنامه‌های مدیریت پروژه، خدمات میدانی یا CRM کاملاً یکپارچه Odoo می‌توانند به شما کمک کنند تا یک نمای کلی از فرصت‌ها و منابع موجود در زمان خود برای مدیریت بهتر شرکت خدمات خود داشته باشید. راه حل های صنعت Odoo را برای خدمات حرفه ای، فناوری اطلاعات و ارتباطات کشف کنید

بهداشت و درمان و علوم زندگی 

راه حل های ما به شرکت ها کمک می کند تا نیازهای منحصر به فرد صنایع بهداشت و درمان و علوم زیستی را برآورده سازند. از نرم افزار همه کاره Odoo بهره مند شوید که تمام فرآیندهای شما را در یک ابزار پوشش می دهد و فرآیندهای کاری شما را ساده و سرعت می بخشد. راه حل های صنعت Odoo برای مراقبت های بهداشتی و علوم زندگی را کشف کنید.

منابع انسانی و استخدام 

راه حل HR & Recruitment ما فرآیند پیچیده یافتن منابع و حفظ استعدادهای برتر را ساده می کند. وظایفی مانند ارسال شغل و غربالگری رزومه را خودکار می کند و در قالب های انعطاف پذیر مبتنی بر ابر، داخلی یا ترکیبی ارائه می شود. با راه حل ما، کسب و کارها می توانند فرآیندهای منابع انسانی خود را از استخدام تا بازنشستگی به طور موثر مدیریت کنند.

تامین انرژی و آب

ما از متخصصان در بخش تامین انرژی و آب با ارائه بستر و راه حل هایی که به طور خاص برای نیازهای فردی این بخش طراحی شده است، حمایت می کنیم. برنامه های Odoo از حمایت از مسائل مالی تا برنامه های کاربردی برای تولید تصفیه خانه های آب یا انرژی را شامل می شود. راه حل های صنعت Odoo برای تامین انرژی و آب را کشف کنید.

سایر صنایع

Odoo از مشاغل کوچکتر و هر نوع کسب و کار دیگری پشتیبانی می کند، خواه به طیف کاملی از برنامه ها نیاز داشته باشید یا فقط به یک برنامه کاربردی. ما همچنین راه‌حل‌هایی را برای سایر حوزه‌های تجاری ارائه می‌دهیم که تمامی الزامات را پوشش می‌دهد. راه حل های صنعت Odoo را کشف کنید.