بسته های موفقیت نومانو

با کمک ما پروژه های موفق را هدایت کنید.

شروع کننده 

پایه

استاندارد

سفارشی

حرفه ای

توصیه شده برای: برنامه های ساده  
 

1-5 کاربر
برنامه های ساده  

برنامه های پیشرفته  ورود داده ها برنامه های پیشرفته  ورود داده ها  
سفارشی سازی ها
برنامه های پیشرفته  ورود داده ها
سفارشی سازی ها

مشاوره اختصاصی
4 ساعت 25 ساعت 50 ساعت 100 ساعت 200 ساعت
مدیریت پروژه
ایمیل + پشتیبانی تلفنی
آموزش و استقرار
پیکربندی
کمک به ورود داده
مشاوره در محل *
سفارشی سازی اپلیکیشن **
سفارشی سازی (فرم ها، گزارش ها، گردش کار)
توسعه
مسائل مربوط به عملکرد سیستم
مشتریان فعلی 3.928.000  تومان 24.550.000  تومان 49.100.000  تومان 98.200.000  تومان 196.400.000 تومان
مشتریان جدید 
(15% تخفیف)
***
3.338.800 تومان 20.800.000   تومان 41.700.000  تومان 83.470.000  تومان 166.940.000 تومان
ثبت سفارش خرید بسته خرید بسته خرید بسته خرید بسته خرید بسته

* زمان و هزینه های سفر جداگانه صورتحساب می شود.

** هزینه های ماهانه اضافی برای نگهداری ماژول ها / برنامه نویسی سفارشی در صورتحساب اعمال می شود.

*** تخفیف 15٪ به طور خودکار برای مشتریان جدید، فقط برای اولین بسته آنها اعمال می شود.

سوالی دارید ؟

اگر پاسخ سؤال شما در این صفحه نیست، لطفاً با ما تماس بگیرید .

بسته های موفقیت شامل بسته ای از خدمات برتر توسط یک مشاور اختصاصی است. در مرحله پیاده سازی، یک مدیر پروژه نومانو به شما اختصاص داده می شود تا نیازهای شما را تجزیه و تحلیل کند و برنامه های خود را بر اساس نیازهای شما پیکربندی کند. مشاور همچنین به شما نحوه استفاده از برنامه‌های Odoo را آموزش می‌دهد، همچنین به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید از عملکردها و ویژگی‌های Odoo برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید. او همچنین برنامه‌های Odoo شما را سفارشی می‌کند، مشروط بر اینکه «برنامه‌های سفارشی» را انتخاب کرده باشید. بر اساس برنامه‌ها و تعداد برنامه‌های سفارشی که در صفحه قیمت‌گذاری انتخاب کرده‌اید، بسته‌ای از پیش انتخاب می‌شود که بهترین تناسب با تعداد معمول ساعات مورد نیاز برای شروع موفقیت‌آمیز استفاده از Odoo را داشته باشد. مشاوران ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما برای شروع کار با Odoo در این مدت انجام خواهند داد.

قبل از اجرا، مشاور ما نحوه اداره کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل می کند و بهترین راه برای استفاده از Odoo را پیشنهاد می کند. ما تمام تنظیمات را انجام می دهیم و نحوه استفاده از Odoo را به شما آموزش می دهیم. این سرویس از طریق جلسات برنامه ریزی شده (از طریق تلفن یا آنلاین) سازماندهی می شود که در آن مشاور ما تجزیه و تحلیل عمیق تری از نیازهای شما انجام می دهد تا ببیند چه چیزی می تواند مطابق با امکانات کاربردی موجود برنامه های رسمی Odoo بهبود یابد. ما مطالب آموزشی را در اختیار شما قرار می دهیم تا همیشه بتوانید از آخرین نسخه برنامه های Odoo استفاده کنید.

برای نیازهای پیشرفته، مانند توسعه سفارشی، می توانید با ما تماس بگیرید. خدمات مدیریت پروژه، توسعه Odoo، آموزش و خدمات نصب و استقرار ماژول های سفارشی در محل را به شما ارائه خواهیم داد. هزینه تغییرات انجام شده توسط ما به ازای هر روز مشاوره محاسبه می شود. معمولاً برای هر میزان روز مشاوره یا توسعه هزینه خدمات محاسبه و دریافت می گردد.

ما یک تیم کارا متشکل از متخصصان در مسائل مختلف را از طریق بسته‌های موفقیت ارائه میکنیم. مسائل مربوط به عملکرد از طریق پشتیبانی رایگان حل نمی شود زیرا معمولاً به کد استاندارد نرم افزار مربوط نمی شود. متداول ترین دلایل شامل موارد زیر است: پایگاه داده برای استفاده خاص تنظیم نشده است، گلوگاه های عملکرد در ماژول های سفارشی یا استقرار کمتر از حد مطلوب است، تجزیه و تحلیل، نظارت و حل مسائل عملکرد زمان بر است، بنابراین ما به یک بسته موفقیت حداقل 50 ساعته نیاز داریم. تیم ما نظارت و ممیزی عملکرد، بهترین شیوه‌های استقرار، نظارت بر اثرات و بازسازی کدها را انجام می‌دهد.