مرجع نمایندگان و همراهان نومانو

همراهان نومانو همکاران

شرکت مهند
شرکت مهند
تنها مجموعۀ تخصصی تولید کننده اَلَک صنعتی که جداسازی،غربال کردن و دسته بندی مواد صنعتی و معدنی را انجام میدهد و با داشتن تیمی از مهندسین باتجربه ،انواع صنایع را پوشش می دهد.

مهند ویبره به عنوان اولین تولید کننده و پیشروی الک های ویبرۀ دوار در خاورمیانه، با تجربه ای 38 ساله، محصولاتی با کیفیت بالا و قابل اطمینان را با خدمات عالی به وسیلۀ تیم حرفه ای خود در بخش های مختلف به ارمغان آورده ایم.

چرا مَـــهَـــنــد ؟؟… 24 ماه گارانتی، خدمات و پشتیبانی همیشگی ما، تضمین می کند که دستگاه های سَرَند ما با موتورهای مرغوب ایتالیایی، به استانداردی که قول داده ایم، عمل می کنند.
نیکان فلز پاسارگاد شرق
نیکان فلز پاسارگاد شرق
شرکت صنایع قوطی فلزی نیکان فلز پاسارگاد در سال ۱۳۹۰ در شهر مقدس مشهد تاسیس گردیده و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قوطی های فلزی مواد غذایی و سایر صنایع تولیدی در ایران به شمار می آید. این شرکت با استفاده از مدرن ترین تجهیزات چاپ روی ورق و تولید قوطی های فلزی، مطمئن ترین بسته بندی را برای مواد غذایی، شیمیایی و اسپری ارائه می دهد.


این شرکت با تولید طیف وسیعی از انواع قوطی های فلزی و ارائه خدمات مطلوب برای مشتریان نیاز اغلب صنایع غذایی و شیمیایی داخل کشور و همچنین تعدادی از معتبرترین شرکت های بین المللی مواد غذایی را تامین می نماید و مفتخر است که اعتماد خوشنامترین شرکت های داخلی و خارجی را به دست آورده است. محصول مرغوب، تحویل سریع، قیمت نازل و سرویس مطمئن جزو اصول اساسی شرکت محسوب می گردند. به عنوان یک شرکت خانوادگی کلیه اصول از نسل پیشین به نسل جدید انتقال و با تکنولوژی روز تلفیق یافته و به قواعد بنیادین و خلل ناپذیر شرکت تبدیل گردیده است. تکنولوژی تولید صنایع قوطی این مجموعه از معتبرترین کارخانجات بین المللی تامین شده است

کلیه مراحل لیتوگرافی ، لاک زنی، چاپ، تولید قوطی، تولید درب، کنترل کیفی و بسته بندی با ماشین آلات بسیار پیشرفته تحت کنترل دقیق کامپیوتری انجام می شود.

نظارت دقیق پرسنل کارآزموده و ماهر شرکت ،اعتماد ما را به این تکنولوژی مدرن تقویت می بخشد. نتیجه تلفیق تکنولوژی پیشرفته با مهارت و تجربه پرسنل و دانش و تعهد کارشناسان و مدیران شرکت، ارائه محصولات ممتاز با قیمتی غیر قابل رقابت است. در عین حال کیفیت کالا فدای قیمت نگردیده و بالاترین استانداردها برای کنترل کیفی محصولات به کار گرفته می شوند.