Our expertise
at your service

این یک واحد ساده می باشد ، یک جزء ساده با استایل jumbotron برای جلب توجه بیشتر به محتوا و یا اطلاعات ویژه است.

تماس با ما

 

راه حل های CRM در بازار امروز

هر کسب و کاری، بزرگ یا کوچک، می تواند در یافتن راه حل CRM که متناسب با نیازهای پیچیده و منحصر به فرد تیم فروش خود باشد، مشکل داشته باشد. چه یک راه حل SaaS باشد و چه استفاده از یک سرور داخلی، پیاده سازی یک نرم افزار CRM نیاز به توجه زیادی دارد و همچنین عوامل مهم و اغلب وابسته به یکدیگر را می سنجد.

مدل یک کسب و کار مدرن به یک راه حل قدرتمند، پویا و مقرون به صرفه نیاز دارد تا بتواند یک مزیت رقابتی را در مقابل رقبا حفظ کند. انتخاب مناسب CRM باعث افزایش طول عمر در اثربخشی تأثیر آن بر عملیات روزانه می شود و بهره وری تیم فروش را به روشی مقیاس پذیر افزایش می دهد. به منظور ایجاد یک تجزیه و تحلیل مقایسه ای شامل تمام ویژگی هایی که بهینه سازی کارایی و قابلیت استفاده درجه یک را ممکن می کند، ما یک مقایسه ویژگی ایجاد کرده ایم که بسیاری از عملکردهای منحصر به فرد را پوشش می دهد که رقبای برتر CRM در حال حاضر ارائه می دهند.

 

Numano Online

"کسب و کار خود را رشد دهید"

Numano یک نرم افزار متن باز است که در سه نسخه موجود است که دو نسخه آن محلی و دیگری در فضای ابری میزبانی می شود. بیش از 7300 برنامه به لطف پیشرفت های متعدد ساخته شده توسط Odoo SA و جامعه آن در دسترس است.

نسخه آنلاین  Numano  ERP مبتنی بر ابر یک راه حل سفارشی ارائه می دهد که به طور خاص برای رفع نیازهای SME طراحی شده است. در این راه حل مبتنی بر ماژول های پیشرفته، هر عملکرد تجاری توسط یک برنامه اختصاصی انجام می شود. این به کسب‌وکارهای در حال رشد اجازه می‌دهد تا با چند برنامه شروع کنند و با تغییر و تکامل نیازهایشان، برنامه‌های بیشتری را به کار گیرند.

برای این مقایسه ما نسخه میزبان ابری،  Numano  Online را انتخاب کرده ایم. بخش منحصر به فرد این پیشنهاد این است که کاملاً قابل تنظیم است. بیش از 30 برنامه تایید شده وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق موارد تجاری را پوشش می دهد، که همه آنها به یک پایگاه داده در سرورهای  Numano متصل می شوند.

2+

میلیون کاربر

120+

کشورها

730

شرکای

7300

برنامه ها در  Numano Apps

 

SugarCRM

"نرم افزار CRM مورد اعتماد میلیون ها نفر در سراسر جهان"

SugarCRM یک برنامه CRM مبتنی بر وب است که به صورت متن باز یا نسخه تجاری موجود است. رابط مدرن آن به کارمندان و مشتریان کمک می کند تا تعامل بهتری داشته باشند و همچنین شامل یک برنامه تلفن همراه است. SugarCRM که در ابتدا به عنوان منبع باز منتشر شد، دیگر نسخه انجمن خود را از زمان انتشار نسخه 7 به روز نمی کند، اما همچنان می توانید فورک های منبع باز مانند vTiger را پیدا کنید.

SugarCRM به چهار نسخه تقسیم می شود: Community، Professional، Enterprise و Ultimate. این راه حل به صورت آنلاین یا در محل با امکان سفارشی سازی برای هر دو نسخه در دسترس است. برای این مقایسه، ما نسخه Enterprise SugarCRM را انتخاب کردیم.

1.5+

میلیون کاربر

120

کشورها

350+

کارمندان

26

زبان ها