مقایسه Numano و
SAP Business One

مقایسه دقیق ERP های پیشرو برای SME ها.

به ویژگی ها بروید

 

انتخاب نرم افزار مناسب

چه در حال توسعه نرم افزارهای سطح پایه باشید و چه در حال جایگزینی یک سیستم قدیمی هستید، انتخاب یک ERP مناسب برای شرکت شما می تواند تأثیر زیادی بر رشد و پیشرفت آینده شما داشته باشد. از آنجایی که هزینه پیاده‌سازی ERP بسیار بالاست و مستلزم صرف زمان و اطلاعات زیادی از کارکنان در سراسر سازمان شما و همچنین هزینه‌های بالقوه قابل توجه مجوز نرم‌افزار و مشاوره است، فشار فوق‌العاده‌ای برای انجام صحیح آن در اولین بار وجود دارد.

با وجود این ریسک‌های بالا، اکثر تصمیم‌گیرندگانی که نرم‌افزار ERP را انتخاب و پیاده‌سازی می‌کنند، این کار را بیش از چند بار در حرفه خود انجام نمی‌دهند. بنابراین، رابطه خرید به نفع فروشنده متمایل می شود، زیرا بسیاری از فروشندگان قبل از افشای جزئیات مهم مانند ویژگی ها و قیمت، به ساعت ها صلاحیت نیاز دارند. بنابراین هنگام برخورد با فروشندگان، ضروری است که نیازهای سازمان خود را به طور دقیق و کامل بیان کنید تا از 6 ماه پس از اجرا متوجه نشدید که پروژه امکان پذیر نیست یا نیاز به توسعه سفارشی غیرمنتظره و پرهزینه است.

Cloud یا On-Premises؟

در سال‌های اخیر یک گرایش در نرم‌افزارهای تجاری به سمت مدل نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS) وجود داشته است. اکثر فروشندگان بزرگ نرم افزار تجاری، ERP یا غیره، شروع به ارائه محصولات نصب شده محلی خود در یک نسخه میزبان ابری کرده اند تا انعطاف پذیری بیشتری ارائه دهند. هنگام استقرار یک نرم‌افزار مبتنی بر ابر، نیازی به سرور محلی یا دیگر سخت‌افزار شبکه نیست زیرا داده‌ها بر روی یک سرور امن خارج از سایت مدیریت و پردازش می‌شوند که بسته به اندازه استقرار، می‌تواند هزینه اولیه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یک سیستم. این می تواند راه حل ابری را به انتخاب بهتری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​با سرمایه کمتر تبدیل کند.

 

Numano Online

"کسب و کار خود را رشد دهید"

Numano مجموعه ای باز از برنامه های تجاری است. این بر روی یک ساختار ماژولار ساخته شده است که در آن هر برنامه یک عملکرد تجاری را پوشش می دهد و هر برنامه در صورت نیاز نصب می شود.

Numano برای نصب در محل و همچنین در فضای ابری در دسترس است. Numano اخیراً نسخه جدیدی از مجموعه برنامه های تولیدی خود را منتشر کرده است که کیفیت، نگهداری، PLM و قابلیت های mrp و mes را افزایش داده است.

در این سند، ما تنظیمات داخلی آخرین نسخه، نسخه 10 را با هم مقایسه خواهیم کرد. خدمات پشتیبانی و پیاده سازی برای نسخه داخلی توسط شرکای دارای لایسنس  Numano فروخته می شود، در حالی که پشتیبانی از SaaS توسط خود  Numano Inc. ارائه می شود. . نسخه داخلی دارای هزاران ماژول توسعه‌یافته توسط جامعه است که توابع را اضافه یا تغییر می‌دهند و به درجه بالایی از قابلیت ارائه می‌دهند. SaaS شخص اول فقط اجازه نصب سه دوجین ماژول را می دهد که به طور رسمی توسط  Numano Inc پشتیبانی می شوند.

2+

میلیون کاربر

120+

کشورها

730

شرکای

7300

برنامه ها در Odoo Apps

 

SAP Business One

"بهترین کسب و کارها اجرا SAP"

SAP که از خاکستر بخش محاسبات تجاری زیراکس به وجود آمده است، تامین کننده محترم نرم افزارهای سازمانی است که در درجه اول راه حل های ساخته شده برای شرکت های بزرگ را می فروشد. در سال 2002، SAP با خرید آنچه اکنون SAP Business One (SBO) نامیده می شود، اولین حمله خود را به بخش بازار SME انجام داد. SBO کمترین هزینه ERP ارائه شده از SAP است که برای استقرار سریع و با حداقل سفارشی سازی طراحی شده است.

Business One برای پوشش هر نیاز نرم‌افزاری کسب‌وکارهای کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است، از CRM گرفته تا تولید که در فضای ابری در محل ما مستقر شده‌اند. SBO برای تولید سبک مناسب‌تر است، زیرا فاقد برنامه‌ریزی پیشرفته و ویژگی‌های کنترل کف مغازه در صورت استقرار خارج از جعبه است. جامعه بزرگی از فروشندگان ارزش افزوده وجود دارد که بسیاری از آنها ماژول های خود را برای اضافه کردن ویژگی های گمشده مورد نیاز برای فرآیندهای تولید پیچیده تر توسعه داده اند.

50000

مشتریان

190

کشورها

670

شرکای سراسر جهان

650000

کاربران