Numano در مقابل MS Dynamics NAV


مقایسه دقیق ERP های پیشرو برای SME ها.

مشاهده ویژگی ها


 

چگونه SME ها می توانند از راه حل ERP بهره مند شوند؟

هنگامی که صحبت از حفظ عملیات پیچیده یک تجارت مدرن می شود، پلت فرم نرم افزاری که یک شرکت برای استفاده انتخاب می کند یکی از اساسی ترین عوامل موفقیت کسب و کار است. در SME ها، این انتخاب حیاتی است زیرا محدودیت در بودجه و رقبای بزرگتر به نیاز جدی برای طراحی کارآمد و مقرون به صرفه تبدیل می شود.

با راه حل های متعدد ERP که امروزه در بازار موجود است، انتخاب مناسب نیاز به در نظر گرفتن عوامل زیادی دارد. برای SME ها، یکی از عوامل اصلی انتخاب بین میزبانی محلی و ابری است. یک ERP میزبان ابری مزایای زیادی را برای SMEها نسبت به ERP سنتی روی یک سرور محلی ارائه می دهد. یک ERP مبتنی بر ابر اغلب انعطاف‌پذیرتر است و می‌تواند با یک مدل کسب‌وکار در حال رشد و دائماً در حال تغییر مانند مدل یک شرکت کوچک یا متوسط ​​سازگار شود. هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری نیز با راه‌حل‌های میزبان ابری بسیار کمتر است، زیرا اغلب در هزینه مجوزها (Licence) صرفه جویی می‌شوند.

مقایسه ویژگی ها

جدول زیر برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی را نشان می‌دهد که یک راه‌حل ERP می‌تواند ارائه دهد، که به ده دسته تقسیم می‌شوند: فروش، مدیریت ارتباط با مشتری، حسابداری و امور مالی، بازاریابی، مدیریت انبار، تولید، خرید، خدمات و پروژه‌ها، منابع انسانی و قابلیت استفاده و بهره‌وری. این دسته‌بندی‌ها تقریباً هر چیزی را که یک SME برای مدیریت، توسعه و تکامل عملیات تجاری خود به آن نیاز دارد، در بر می‌گیرد. مقایسه در دسترس بودن این ویژگی ها را با تجزیه و تحلیل دقیق برای  Numano در مقابل MS Dynamics NAV نشان می دهد.

 

Numano Online

"کسب و کار خود را رشد دهید"

Numano یک نرم افزار متن باز است که در سه نسخه موجود است که دو نسخه آن محلی و دیگری در فضای ابری میزبانی می شود. بیش از 7300 برنامه به لطف پیشرفت های متعدد ساخته شده توسط Odoo SA و جامعه آن در دسترس است.

نسخه آنلاین  Numano ERP مبتنی بر ابر یک راه حل سفارشی ارائه می دهد که به طور خاص برای رفع نیازهای SME طراحی شده است.

در این راه حل ماژول محور، هر عملکرد تجاری توسط یک برنامه اختصاصی انجام می شود. این روش به کسب‌وکارهای در حال رشد اجازه می‌دهد تا با چند برنامه شروع کنند و با تغییر و تکامل نیازهایشان، برنامه‌های بیشتری را به کار گیرند.

برای این مقایسه ما نسخه میزبان ابری،  Numano Online را انتخاب کرده ایم. بخش منحصر به فرد این پیشنهادآن است که کاملاً قابل تنظیم است. بیش از 30 برنامه تایید شده وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق موارد تجاری را پوشش می دهد، که همه آنها به یک پایگاه داده در سرورهای  Numano متصل می شوند.

2+

میلیون کاربر

120+

کشورها

730

شرکای

7300

برنامه ها در Odoo Apps

 

Microsoft Dynamics NAV

"راه حل های تجاری متناسب با نیازهای شما"

مایکروسافت Microsoft Dynamics NAV (سابق Navision) را به عنوان بخشی از خانواده نرم افزار ERP Microsoft Dynamics ارائه می دهد. این نرم افزار را می توان در Microsoft Azure Cloud (با هزینه اضافی) میزبانی کرد. دو مجوز موجود است: یک مجوز دائمی و یک مجوز اشتراک برای یک ارائه دهنده خدمات خارجی.


Microsoft Dynamics NAV 2016 به دو نسخه تقسیم می شود: Starter Pack که عملکردهای اساسی در امور مالی، خدمات حرفه ای و توزیع را ارائه می دهد. و Extended Pack که ویژگی های تولید و مدیریت انبار را اضافه می کند. خرید بسته شروع شده برای دریافت بسته توسعه یافته الزامی است. ما برای اهداف این مقایسه استفاده از بسته توسعه یافته را در Microsoft Dynamics NAV 2016 انتخاب کرده ایم.

1+

میلیون کاربر

165+

کشورها

1

در سراسر جهان

117000

سازمان های مشتری