یک ابزار قدرتمند بازاریابی پیامکی

کمپین های شما فوراً به مخاطبین شما اعلام می شود.عنوان سایت شما

اس ام اس ها سریعتر از ایمیل ها هستند و بهترین نرخ باز شدن را دارند

آیا لازم است که رویداد فردا را به شرکت کنندگان خود یادآوری کنید؟ آیا تبلیغ طولانی دارید که پنج ساعت طول بکشد؟ به  کمپین پیامکی بروید!

در حالی که حتی بهترین کمپین‌های ایمیل ممکن است  برای مدت طولانی  در بسیاری از صندوق‌های ورودی باز نشوند ، پیامک‌ها مستقیماً به گوشی شما می‌آیند، با اطمینان کامل ازینکه دقایقی بعد باز می‌شوند و خوانده می‌شوند.

نرخ های باز


پیامک
98%   
پست الکترونیک
20%

کمپین های خود را برنامه ریزی کنید

 اجازه دهید  Numano کار را برای شما انجام دهد.


تمام کمپین های پیامکی خود را آماده کنید و برای ارسال آنها در آینده برنامه ریزی کنید.  Numano ارسال را برای شما انجام می دهد، به این معنی که برای پخش شدن کمپین خود در سراسر جهان، نیازی به اتصال خاصی ندارید! 

شروع از 0.01 € / پیامک


چیز دیگری در مورد مدیریت کمپین های پیامکی وجود دارد که دوست خواهید داشت: قیمت گذاری. به عنوان مثال، ارسال پیامک به ایالات متحده 0.0108 اعتبار هزینه دارد. فقط با تایید شما  می توان به طور مستقیم اعتبار را از داخل برنامه خریداری کرد.

قیمت گذاری تفصیلی

10 واحد 100 اعتبار 500 اعتبار

ما جزئیات فنی را بهینه می کنیم تا مجبور به انجام آن نباشید.

ما لینک ها را برای شما کوتاه می کنیم تا اندازه پیامک های شما محدود شود. اما این همه اش نیست: ردیاب‌های لینک به طور پیش‌فرض برای نظارت بر نرخ کلیک و اندازه‌گیری درآمد حاصل از کمپین پیامکی شما یکپارچه شده‌اند.

ردیاب لینک Odoo

به راحتی تعیین کنید پیام هایتان را به چه کسانی ارسال می کنید.

مخاطبان مناسب را بر اساس سفارشات گذشته، سبدهای خرید  رها شده، اشتراک‌های فهرست، شرکت‌کنندگان رویداد، مخاطبین انتخاب‌شده دستی و غیره هدف قرار دهید.


مستقیماً از لیست مخاطبین خود پیامک ارسال کنید.

رده بندی بالا تنها برای کمپین های بازاریابی مفید نیست. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید به یکباره و در سریع ترین زمان ممکن به همه کارمندان خود دسترسی پیدا کنید. فقط به برنامه  Numano Contacts خود بروید، مخاطبین خود را در لیست انتخاب کنید و برای آنها پیامک ارسال کنید. به همین راحتی.

ساخت فروشگاه آنلاین خود را با  نومانو شروع کنید

ابزار ما را به صورت رایگان امتحان کنید و شروع به کاوش در همه امکاناتی که برای کسب و کار آنلاین خود نیاز دارید، کنید.