سیستم مدیریت وظایف

اگر واحد بازاریابی شما هنوز به وایت بوردها، نرم افزارهایی مانند آفیس، نوت پد و حافظه ساده انسانی متکی هستند، وقت آن است که وارد عصر مدرن فضای کار دیجیتال و آنلاین شوید.

اما سوال اینجاست که آیا واقعاً یک ایف نو می تواند جایگزین روش سنتی اجرای پروژه های بازاریابی شود؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با نومانو همراه باشید.

مدیریت وظایف

۹ دلیل که نرم افزار مدیریت وظایف واحد بازاریابی را متحول می کند:

  1. مدیریت حساب مرکزی

سیستم مدیریت وظایف امکان ادغام اساسی و مدیریت کلیه ابزارهایی که واحد بازاریابی شما استفاده می کند و فعالیتهایی که تیم پروژه شما انجام می دهد را فراهم می کند. این بدان معناست که دیگر نیازی نیست کارمندان چندین رمز عبور ، نام کاربری ،آدرس صفحات وب و غیره را به خاطر بسپارند. تمام پروژه هایی که تیم شما روی آنها کار می کنند و فرآیندهای مورد نیاز برای انجام نقشهای آنان، در یک پلتفرم کارگروهی و کاربر پسند قرار دارند.

  1. اولویت بندی وظایف

یک مسئله مهم برای تیم هایی که بر روی پروژه های پیچیده و چند وجهی کار می کنند، چگونگی اولویت بندی وظایف مختلف است که شامل هر مرحله از کار است. نرم افزار مدیریت وظایف به شما این امکان را می دهد اولویت ها را برای هر وظیفه در هر مرحله از پروژه تعیین کنید، تا مطمئن شوید مهمترین آنها به موقع به پایان می رسند.

  1. همکاری تیمی

پروژه های بازاریابی همیشه یک تلاش تیمی را می طلبد. سیستم مدیریت وظایف همکاری را بسیار آسان تر و از لحاظ لجستیکی دارای چالش کمتری می کند. بحث های مربوط به وظایف سپرده شده، بررسی پروژه ها و به روز رسانی لحظه ای تیم همگی می توانند از طریق پلتفرم مدیریت کارگروهی و وظایف انجام شوند. به علاوه، هر تغییر به صورت آنلاین ذخیره می شود، بنابراین شما می توانید هر زمان که بخواهید تمام ایده ها و اطلاعات خود را مرور کنید.

  1. توزیع حجم کاری

هنگامی که شما تیمی بیش از ۱۰ نفر داشته باشید، پیگیری حجم کاری همه آنها آسان نخواهد بود و تفویض اختیار وظایف به سرعت می تواند تبدیل به یک کابوس شود. توزیع نادرست حجم کاری می تواند به روحیه کارکنان آسیب رسانده و همچنین یکی از دلایل اصلی افت مقیاس زمانی پروژه باشد.

نرم سیستم مدیریت وظایف نومانو به مدیران پروژه اجازه می دهد تا به راحتی وظایفی را که به هر یک از اعضای تیم اختصاص داده شده پیگیری کنند، به طوری که کل حجم کاری بتواند به صورت قابل کنترل توزیع شود.

  1. چالش های جغرافیایی

اگر تجارت شما کشوری و یا بین المللی باشد، ممکن است یک یا چند عضو تیمی داشته باشید که در مکانی دیگر یا حتی در کشور دیگری مشغول به کار باشند. این می تواند به معنای نیاز به برنامه ریزی مجدد جلسات یا کنفرانس های هماهنگی تیم، تا زمانی که همه در دسترس هستند، باشد. نرم افزار مدیریت وظیفه با ارائه امکانات ارتباطی در لحظه از طریق پلتفرم آنلاین تمام این مشکلات را حل می کند.

  1. مدیریت مهلت انجام وظیفه

یک مسئله اصلی در پروژه های پیچیده و چند وجهی مهلت های از دست رفته است. یک مهلت از دست رفته می تواند موجب اثرات منفی در چندین وظیفه مرتبط باشد، که به طور بالقوه بر تاریخ تحویل پروژه نهایی تأثیر خواهد گذاشت.

این سیستم، وظایف هر یک از اعضای تیم را به آنها یادآوری می کند تا اطمینان حاصل شود مهلت های مهم از دست نرفته یا فراموش نمی شوند.

  1. مدیریت زمان

سیستم مدیریت وظایف به مدیران پروژه اجازه می دهد تا بر روی هر یک از اعضای تیم که مسئولیت کاری خاص را بر عهده دارد نظارت کنند که چه مدت زمان را برای هر وظیفه در هر پروژه صرف می کنند.

این امر می تواند به شما کمک کند بهتر درک کنید که کدام وظایف نسبت به بقیه زمان بیشتری نیاز دارند و شما را قادر می سازد پروژه بعدی خود را به طور مؤثرتری برنامه ریزی کنید. این امکان همچنین می تواند به شما اجازه نظارت بر بهره وری هر یک از کارمندان را داده و مواردی که ممکن است به آموزش های بعدی یا پیشرفت کارمند نیاز باشد را مشخص کند.

  1. صرفه جویی در زمان در بررسی پیشرفت ها

بیشتر وقت یک مدیر پروژه به بررسی پیشرفت تک تک اعضای تیم در وظایف اختصاص یافته آنها صرف می شود. هر جلسه پیگیری و کاغذ بازی مربوط به آن قسمتی از روز شما را، که می تواند برای چیز دیگری صرف شود، می گیرد.

سیستم مدیریت وظایف نومانو پیشرفت هر یک از اعضای تیم را در هر وظیفه ای که به آنها اختصاص داده شده پیگیری کرده و به شما این امکان را می دهد که دستاوردهای آنها را بصورت آنلاین و در زمان واقعی مشاهده کنید.

  1. دسترسی ۲۴ ساعته/۷ روز هفته/ ۳۶۵ روز سال

بسیاری افراد عصرها یا آخر هفته ها در خانه کار می کنند، به خصوص هنگام کار در پروژه های بزرگ که تاریخ تحویل نهایی آنها نزدیک است.

سیستم مدیریت وظایف به شما این امکان را می دهد هر زمان و هر کجا که باشید به دیتابیس پروژه خود دسترسی داشته باشید، تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید، در وقت و هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

در نهایت سیستم مدیریت وظایف برای واحد های بازاریابی پر مشغله، بخصوص در کسب و کارهایی با بیش از ۱۰ کارمند، مزایای بسیاری دارد. کار بر روی حتی پیچیده ترین پروژه ها می تواند بسیار روانتر و کارآمدتر شود، و با زمان صرفه جویی شده و تحویل به موقع، به طور بالقوه موجب صرفه جویی در بودجه بازاریابی کسب و کار می شود.

مطالب مشابه

پیام بگذارید