مزیت جلسات آنلاین

قبل از ظهور فناوری اینترنت، کارمندان در سراسر جهان برای دیدار با مشتریان و همکاران سفر می کردند و از این رو زمان زیادی را در مسیر و فرودگاه ها از دست می دادند. در حالی که سفرهای شرکت هنوز رایج و پابرجاست، تعداد زیادی از سازمان ها، دیدار و جلسات آنلاین را انتخاب می کنند. از آنجا که بسیاری از ابزارهای جدید وب کنفرانس (کنفرانس آنلاین) وجود دارند که کمک می کند کارمندان احساس کنند در کنار هم هستند، مهم نیست که کارمندان از یکدیگر چقدر فاصله داشته باشند.

چرا از وب کنفرانس استفاده کنیم؟ این امر به این دلیل است که سازمان های کسب و کار می توانند مزایای زیادی از وب کنفرانس به دست آورند. مزایای استفاده از وب کنفرانس مخصوصا در شرایط فعلی که کسب و کارها درگیر ویروس کرونا هستند، بی شمار است و در اینجا می خواهیم در مورد ۶ مزیت برتر استفاده از وب کنفرانس برای سازمان های کسب و کار به تفصیل توضیح و شرح دهیم:

 

  1. کنفرانس آنلاین به شما در صرفه جویی در زمان کمک می کند.

بدون نیاز به مسافرت، کارمندان می توانند مدت زمان کار را مثمر ثمر و مفید بگذرانند، تعداد بیشتری کار در زمان کمتری انجام می شود. این یک مزیت بزرگ استفاده از وب کنفرانس است. وب کنفرانس کمک می کند تا بهره وری کارکنان افزایش یابد، زیرا امکان تماس با کارمندان را در سراسر جهان برای افراد ایجاد می کند. علاوه بر این، کنفرانس های مجازی را می توان در مدت زمان ۳۰ دقیقه انجام داد، از این رو کارکنان زمان زیادی را برای آن صرف نمی کنند.

 

  1. کنفرانس آنلاین به شما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند.

میزان مسافرت در سال های گذشته بسیار افزایش یافته است، چه کارکنان در حال رانندگی چه پرواز با هواپیما به سمت یک مقصد باشند. سازمان باید برای هزینه سفر، شامل هزینه رفت و آمد و هزینه های اقامت و وعده های غذایی، یک بودجه بزرگ برای یک کارمند برای حضور در یک جلسه در نظر بگیرد. اما وب کنفرانس می تواند رایگان باشد، زیرا تعدادی ابزار رایگان مانند ezTalks Meetings برای وب کنفرانس وجود دارد. این یکی از مزایای استفاده از وب کنفرانس است. این امر به ویژه در صورت وجود مشکل اقتصادی در سازمان، ضروری است.

 

  1. کنفرانس آنلاین به کارکنان کمک می کند تا در زمان دلخواه جلسه داشته باشند.

اگرچه ممکن است کارکنان در جلسه آنلاین به طور مستقیم ملاقات داشته باشند، اما همچنان در تیم سازی همکاری و مشارکت دارند. در واقع، وب کنفرانس بسیار انعطاف پذیر است، که می تواند در هر کجا و در هر زمان برگزار شود، هنگامی که آن دسته از افرادی که در آن مشارکت و حضور دارند، دارای یک سیستم متصل به اینترنت هستند. اگر ددلاین اجباری وجود داشته باشد، می توانند به طور جمعی برای تحقق آن تلاش کنند. این تسهیلات برای صحبت با هرکسی در هر زمان، کارکنانی که دور هستند را قادر می سازد فکر کنند که آن ها بخشی از یک تیم یکپارچه و درهم تنیده هستند و باعث تقویت روحیه تیم می شوند. شرکت ها حتی می توانند از طریق وب کنفرانس برای ارتباط منظم با کارمندان استفاده کنند و باعث ایجاد شفافیت در شرکت شوند.

مزیت جلسات آنلاین

  1. کنفرانس آنلاین به شما این امکان را می دهد تا بهترین استعدادها را در هر مکانی استخدام کنید.

پیش از این، شرکت ها تنها استعدادهای محلی یا افرادی را که علاقه مند به تغییر مکان بودند، استخدام می کردند. اکنون با پیدایش وب کنفرانس و دورکاری، سازمان ها می توانند مهارت ها و استعدادها را در هر مکانی استخدام کنند، زیرا کارکنان می توانند با استفاده از ماوس رایانه به آسانی ارتباط برقرار کنند. وب کنفرانس امکان از میان برداشتن موانع جغرافیایی را فراهم می آورد.

 

  1. کنفرانس آنلاین روابط خوبی با مشتری ایجاد می کند.

وب کنفرانس به شرکت ها کمک می کند تا به طور منظم با مشتریان ارتباط داشته باشند. ارائه آنلاین می تواند بسیار جالب و تعاملی باشد زیرا به اشتراک گذاری فیلم ها، اسلایدها و صفحه های دسکتاپ امکان پذیر و شدنی است. این نشان می دهد که کارکنان می توانند توسعه یک پروژه را توضیح دهند. این کمک می کند تا روابط با مشتری بسیار نزدیک و شفاف شود.

 

  1. کنفرانس آنلاین خدمات عالی ای را ارائه می دهد.

وب کنفرانس خدمات عالی و بسیار و امکان برگزاری جلسات نامحدودی را به شما ارائه می دهد. می توانید امکان دسترسی به بهترین کیفیت فیلم ها و موبایل را دریافت کنید. بنابراین، می توانید وقتی در حال حرکت هستید در کنفرانس شرکت کنید. همچنین می توانید در یک کنفرانس حدود بیست و پنج نفر را داشته باشید و حدود شش وب کم را روی صفحه مشاهده کنید. ابزاری مانند وایت بورد، یادداشت برداری و حاشیه نویسی، آن را تبدیل به بهترین قابلیت برای کار با تیم ها می کند.

 

نتیجه

مزایای وب کنفرانس بسیار است و آن هایی که ذکر شده تنها شش مورد برتر از این مزایا است. سیستم جلسات، کنفرانس و کلاس آنلاین نومانو، می تواند به سازمان های کسب و کار کمک کند تا از اتلاف وقت در برگزاری و برنامه ریزی جلسات جلوگیری کنند. 

آیا شما تجربه شرکت در یک جلسه آنلاین را دارید؟

مطالب مشابه

پیام بگذارید