ابزارهای بهره وری آنلاین

اگر می خواهید در کسب و کارتان به موفقیت برسید، باید قلب و روح خود را در آن کار قرار دهید.

درست است که موفقیت در کسب و کار نیاز به توجه کامل شما دارد، اما هیچ کسب و کاری در عصر حاضر نمی تواند پا برجا بماند، مگر اینکه آن را با ابزارهای بهره وری آنلاین مناسب همراه سازید.

در عصر رایانش ابری و زیرساخت های نوین شبکه، پشتیبانی سخت افزاری فرآیندهای کسب و کار ساده تر شده اند. استاندارد جدید فرهنگ کار، بیشتر خواستار افرادی است که از نظر فکری باهوش، از نظر بازدهی کارآمد و فطرتاً بسیار سازگار باشند. برای به دست آوردن نتایج کارآمد، هر فردی باید از قدرت فناوری برای شکست رقبای خود استفاده کند.

در اینجا برخی از قابل توجه ترین مزایای استفاده از ابزارهای بهره وری آنلاین در کسب و کارتان وجود دارد.

 

  • ابزارهای بهره وری آنلاین کیفیت کار را بهبود می بخشند

 اگر کار شما، کسب و کار دیجیتالی است که به بازاریابی رسانه های اجتماعی بسیار متکی است، برای شما نیز ابزاری وجود دارد. صرف نظر از اینکه به کدام بازار تعلق دارید، ابزارهای مختلفی در اینترنت موجود است که به شما این امکان را می دهد تا کیفیت کاری که ارائه می دهید را بهبود بخشید.

به عنوان مثال، یک ابزار مدیریت وظایف آنلاین به شما اجازه می دهد وضعیت افرادی را که در همان پروژه مشغول به کار هستند، دنبال کنید. همچنین می توانید از طریق یک پلتفرم واحد، برنامه جلسات را تنظیم کنید، اطلاعات را به اشتراک بگذارید، تنظیمات و موارد بسیار دیگری را انجام دهید. تمام این موارد به لطف پیشرفت در فناوری ابری و اپلیکیشن های تحت وب قابل اجرا هستند.

 

  • ابزارهای بهره وری آنلاین کارمندان را قادر می سازد در هر جایی که هستند کار کنند

 با توجه به ابزارهای بهره وری آنلاینی که در اختیار دارید، می توانید مکانی را انتخاب کنید که می توانید به راحتی از آن جا کار کنید. اگر همکار شما چندین مایل دورتر از مکانی است که دفتر شما قرار دارد، می توانید به راحتی از طریق یک داشبورد واحد روی یک پروژه یکسان با آن ها همکاری کنید.

به عنوان مثال، Google Docs و Spreadsheet به شما این امکان را می دهند که از چندین موقعیت مکانی روی یک داکیومنت واحد کار کنید. شما یک گزینه چت Google Hangout جداگانه ایجاد می کنید تا بتوانید جداگانه چت کنید و در تماس باشید.

 

  • با ابزارهای بهره وری آنلاین، تمام داده های شما در یک مکان نگهداری می شوند

بزرگترین فایده کار با ابزارهای بهره وری آنلاین این است که به همه اعضای تیم اجازه می دهد تا اطلاعات خود را روی یک پلتفرم واحد ذخیره کنند. پیش از این، اگر قرار بود چیزی به اشتراک گذاشته شود، اگر فایلی کوچک بود، آن را به سادگی به رئیس یا دپارتمان مربوطه ایمیل می کردید. اگر فایل بزرگ بود، باید به یک USB یا ذخیره سازی رسانه اعتماد می کردید.

با این حال، با ابزار بهره وری آنلاین، داد و ستد اطلاعات آسان تر می شود، زیرا آن ها یک واحد ذخیره مجزا را به شما ارائه می دهند. می توانید اطلاعات، اسناد، فایل ها، تصاویر، ارائه ها، صفحات و موارد دیگر را با فرمت zip ذخیره کنید. همه این فایل ها توسط تمام اعضایی که با آن ها به اشتراک گذاشته می شوند قابل دسترسی هستند.

ابزارهای بهره وری آنلاین

  • با پیگیری پیشرفت خود، به توسعه پایدار در کار خود خواهید رسید

امروزه بیشتر ابزارهای بهره وری آنلاین ویژگی تجزیه و تحلیل را ارائه می دهند که به شما اجازه می دهد پیشرفت کلی خود را بر اساس سابمیژن های قبلی پروژه دنبال کنید. این به شما کمک می کند تا اشتباهات را مشاهده کرده و زمینه های مشکل ساز را برای بهبود پروژه های آینده خود شناسایی کنید. از این گذشته، تجزیه و تحلیل داده ها به شما کمک می کند موانع کوچک را ریشه کن کنید و شما را قادر می سازد به مرور تغییرات تدریجی را ایجاد کنید، بنابراین می توانید بهره وری خود را به حداکثر برسانید.

 

  • ارائه گزارش پیشرفت به رهبر تیم آسان تر می شود

همه ما در حال حاضر یا قبلا در یک سازمان کار کرده ایم و به خوبی از این واقعیت آگاه هستیم که مدیران به واسطه گزارش فعال و با انگیزه امتیازی را تعیین می کنند. اگر نتوانیم در ارتباط با عملکرد و وظایفی که به ما محول شده گزارش دهیم، در ثبت بازخورد آن ها از گزارش هایمان در برگه های پیشرفتمان به طور چشمگیری ناکام می مانیم. آن ها تا حد زیادی مشخص می کنند که چه میزان به تعیین اهداف خود نزدیک هستیم. با ابزارهای بهره وری آنلاین، گزارش در مورد کارها بسیار آسان تر می شود.

به وسیله سیستم مدیریت وظایف نومانو امر گزارش دهی به آسانی قابل انجام است.

 

  • به شما کمک می کند همه چیز را پیگیری و دنبال کنید

یک ابزار بهره وری آنلاین خوب، همیشه شما را در مسیر برنامه تان نگه می دارد. برخی از ابزارها قابلیت پیگیری متنوعی را ارائه می دهند، بنابراین می توانید سیر تکاملی پروژه خود را از زمانی که برنامه ریزی اولیه را انجام می دهید تا انجام یافتن موفق پروژه را مشاهده کنید. با دنبال کردن تغییرات در زمان حقیقی، مدیریت پروژه ها بسیار آسان تر می شود. ابزارهای بهره وری آنلاین روش های عالی برای همکاری موثر و پیگیری کارهایی که انجام می دهید ارائه می دهند.

اگر شما در سازمانی کار می کنید که باید بطور منظم با افراد همکاری مؤثری داشته باشید، ابزارهای بهره وری آنلاین بهترین راه حل برای شما هستند. می توانید ابزار بهره وری آنلاینی پیدا کنید که بتواند فرآیندهای شما را به آسانی بهینه کند و نتایج تحسین برانگیزی را بیافریند. اگر شما یک گردش کار سازمان یافته و منظم بر روی یک پروژه، ارسال یک پست رسانه اجتماعی یا ارتباط با افرادی که با آن ها کار می کنید را لازم دارید، یک ابزار بهره وری آنلاین می تواند در دستیابی به آن به شما کمک کند.

مطالب مشابه

پیام بگذارید