5 نشانه ای که به شما می گوید به پشتیبانی شیرپوینت نیاز دارید

پشتیبانی شیرپوینت تنها در مورد تعمیر و رسیدگی به چیزی نیست که ایراد پیدا کرده است، در واقع بیشتر در مورد نظارت فعال، آموزش، توسعه و نشان دادن نحوه استفاده از شیرپوینت است.

وقتی با شرکتی ارتباط برقرار می کنید که رویکردی جامع برای پشتیبانی ارائه می دهد، خواهید دید که چه تفاوت بزرگی می تواند ایجاد کند.

با پشتیبانی مناسب، سازمان شما می تواند فوراً از آن بهره مند شود. در اینجا ۵ نشانه مهم وجود دارد که نشان می دهد به خدمات پشتیبانی تخصصی شیرپوینت نیاز دارید:

 

  1. هنوز پیوست ها را از طریق ایمیل ارسال می کنید؟

این یک روش بسیار محبوب برای به اشتراک گذاری اسناد است، با این حال دیگر یک روش خوب در نظر گرفته نمی شود. اشتراک گذاری در شیرپوینت و همکاری روی اسناد، یک ویژگی اصلی قدرتمند شیرپوینت است که ارسال اسناد از طریق ایمیل را به روشی قدیمی تبدیل می کند.

 

  1. احساس می کنید در یک جزیره هستید؟

در بسیاری از سازمان ها یک نفر وجود دارد که می توانید برای پاسخ به سؤالات فنی خود روی او حساب کنید، اما وقتی آن شخص در دسترس نباشد یا وجود نداشته باشد چه اتفاقی می‌افتد؟

5 نشانه ای که به شما می گوید به پشتیبانی شیرپوینت نیاز دارید

  1. آیا واقعاً وقت طلاست؟

زمانی که وقت خود را صرف عیب یابی فناوری می کنید یا سعی می کنید نحوه استفاده از شیرپوینت را بیابید، چه چیزی به دست می آورید؟ شما به خاطر نقشی که در سازمان خود بازی می کنید ارزشمند هستید، فناوری هایی مانند شیرپوینت برای حمایت و افزایش بهره وری شما وجود دارد نه اینکه سرعت شما را کاهش دهد.

 

  1. آیا از شیرپوینت به عنوان درایو اشتراکی استفاده می کنید؟

مشابه ارسال ایمیل به عنوان پیوست، استفاده از شیرپوینت به عنوان درایو مشترک نیز محبوبیت خود را دارد. ساخت پوشه ها برای سازماندهی اسناد روشی است که برای انجام کارها استفاده می شود، با کمی آموزش و پشتیبانی از قابلیت های قدرتمند مدیریت اسناد تعبیه شده در شیرپوینت، مدیریت و اشتراک گذاری اسناد بسیار اسان تر خواهد بود.

 

  1. چگونه پشتیبانی شیرپوینت داشته باشیم

با ظهور هر فناوری جدیدی، همه ما کمی احساس سردرگمی می کنیم. درک مفهوم شیرپوینت می تواند چالش برانگیز باشد، اما هنگامی که آن را کشف کردید، فرصت های ایجاد ارزش برای شما، تیم و سازمان شما بی پایان خواهد بود، اما چگونه می توانید به آنجا برسید؟

 

منبع:

https://www.incworx.com/blog/5-signs-you-re-in-need-of-sharepoint-support-services

مطالب مشابه

پیام بگذارید