5 مزیت ویدئو کنفرانس

پیشرفت های عمده در فناوری، افزایش تعداد افرادی که به صورت دورکاری کار می کنند، افزایش ارتباطات فوری و جهانی شدن کسب و کارها، نحوه ی تجارت و ارتباطات ما را تغییر داده است. برای رشد و جهانی شدن کسب و کارهای مدرن و نوآورانه، ایجاد و حفظ روابط با شرکا، تأمین کنندگان، تیم های داخلی، سرمایه گذاران و مشتریان ضروری است. ویدئو کنفرانس باعث افزایش بهره وری، صرفه جویی در وقت، کاهش هزینه های سفر و به طور کلی ارتقا همکاری می شود. مزیت ویدئو کنفرانس امکان تسهیل تمام این مزایا بدون نیاز به مسافرت مداوم برای ارتباطات رو در رو است.

 

ویدئو کنفرانس چیست؟

ویدئو کنفرانس جلسات آنلاین را که از طریق اینترنت برای اتصال سیستم های کنفرانس ویدیویی در اتاق جلسات با وسایل شخصی مانند لپ تاپ یا دستگاه های همراه با وب کم تعبیه شده برگزار می شود،  توصیف می کند و شرح می دهد. استفاده از یک راه حل ویدئو کنفرانس ساده و یکپارچه همراه با پشتیبانی از اشتراک صفحه نمایش، تیم های جهانی شما را قادر می سازد تا از ارتباط و بهره وری و تعامل بیشتری برخوردار باشند.

 

۵ مزیت برتر استفاده از ویدئو کنفرانس برای کسب و کار شما

در اینجا پنج مزیت برتر کنفرانس ویدئویی و روش هایی که کسب و کارهای مدرن از ابزارهای ارتباطی جدید برای تغییر روش برقراری ارتباط استفاده می کنند، آورده شده است.

 

  1. استفاده از نیروی کار دیجیتال

نرم افزار ویدئو کنفرانس نه تنها فرهنگ جلساتی با مشارکت بیشتر را در سازمان شما ایجاد می کند، بلکه نهاد و بنیادی برای توانمندسازی نیروی کار دیجیتال امروز است. جلسات ویدئویی به تیم ها کمک می کند بدون در نظر گرفتن موقعیت فیزیکی، ارتباطات انسانی را حفظ کنند، سرعت تصمیم گیری را افزایش می دهد و توانایی شما برای همکاری در سطح جهانی را بهبود می بخشد.

5 مزیت ویدئو کنفرانس

  1. آسان نمودن مدیریت و کاربردپذیری با ویدئو کنفرانس

تیم ها نیاز به دسترسی به راه حل های همکاری ای دارند که به آن ها این امکان را می دهد که از طریق کنفرانس صوتی، کنفرانس ویدئویی، اشتراک صفحه نمایش و پیام رسانی فوری، ملاقات های خود را انجام دهند. اما تکیه بر راه حل های بسیار می تواند همه چیز را بیش از حد پیچیده کند. با استفاده از یک راه حل تلفیقی جلسات آنلاین با یک رابط کاربری ساده که به طور مرکزی اداره می شود، تیم ها می توانند به جای اینکه با عیب یابی هر جلسه تحت فشار باشند، بر روی جلسات خود تمرکز کنند.

 

  1. ارتباط و فرهنگ رالی

نیروی کار امروز تحرک، انعطاف پذیری و اشکال مدرن ارتباطی را نسبت به دفاتر خصوصی و خلوت در اولویت دارد. ملاقات کارمندان دورکار با کارمندانی که در شرکت حضور دارند می تواند باعث افزایش بهره وری در هر دو طرف و همزمان کاهش هزینه های سفر شود. مقایسه هزینه های سفر و هزینه های ویدئو کنفرانس نشان می دهد که ویدئو کنفرانس یک برنده واقعی است. کنفرانس ویدئویی توانایی منحصر به فردی در برقراری ارتباطات انسانی دارد.

 

  1. افزایش قابلیت اطمینان ارتباطات

ویدئو کنفرانس روشی سریع و ایمن برای برقراری ارتباط با تیم های شما فراهم می کند. همان طور که ویدئو همچنان به یک عملکرد و کارکرد مهم تجاری تبدیل می شود، مهم است که قابلیت خدمات enterprise-class و قابلیت پشتیبانی را در راه حل خود در اولویت قرار دهید.

 

 

  1. بهبود ارزش و کاهش دوباره کاری با ویدئو کنفرانس

شرکت ها ارائه دهندگان کنفرانس های صوتی یا مجازی قدیمی خود را به روز می کنند و ارزش بیشتری در راه حل های کنفرانس ویدیویی دریافت می کنند، این ارزش ها شامل کنفرانس صوتی، اشتراک صفحه، چت، ضبط جلسه و پخش مستقیم رویداد است. هزینه کل مالکیت (TCO) تعمیر و نگهداری و صدور مجوز برای چندین فروشنده فقط هزینه ها و پیچیدگی غیرضروری را برای کاربران نهایی راه حل، ایجاد می کند.

مطالب مشابه

پیام بگذارید