5 مزیت استفاده از شیرپوینت برای شرکت های خصوصی

برای شرکت های خصوصی داشتن کارمندان با انگیزه، داوطلبانی با تعامل و مشارکت بالا و بودجه کافی بسیار حائز اهمیت است. همچنین سازماندهی و اجرای کارآمد همه چیز نیز بسیار مهم است. آیا برای سازماندهی خود و تیمتان تلاش می کنید؟ ایجاد حفظ تعادل در پروژه های همیشه در حال تغییر، دشوار است؟ با شیرپوینت مدیریت پروژه می تواند بسیار آسان تر باشد.

در ادامه ۵ دلیل وجود دارد که به شما می گوید چرا شرکت خصوصی شما باید از این پلتفرم استفاده کند.

 

شیرپوینت چیست؟

Microsoft SharePoint یک سرویس مبتنی بر ابر است که به افراد امکان اشتراک گذاری، ایجاد، ذخیره و تنظیم مجدد اطلاعات را می‌دهد. برای استفاده از شیرپوینت به کامپیوتر خاصی نیاز ندارید، تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به اینترنت در دستگاهتان است.

اطلاعات دسترسی را با کارکنان خود به اشتراک بگذارید. سپس می توانند اطلاعات را در فضای ابری ایجاد، به اشتراک بگذارند و سازماندهی کنند.

 

  1. یکپارچه سازی

آیا میز شما مجموعه ای از کاغذهای یادداشت است؟

شیرپوینت همه آن وظایف نوشته شده را دریافت و آن ها را در یک پلتفرم ادغام می کند. می‌توانید مدیریت اسناد را شروع کنید، آن ها را با کارمندان به اشتراک بگذارید و برای بعد ذخیره کنید.

یکپارچه سازی اطلاعات باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شما می شود، می توانید از آن برای کارهای مهم دیگر استفاده کنید. در نهایت شما بیشتر از همیشه احساس بهره وری خواهید کرد.

برای مشارکت سایر اعضای تیم، یک تیم مشاور شیرپوینت استخدام کنید تا کارمندان شما را در مورد نحوه استفاده مؤثر از پلتفرم آموزش دهند. این مسئولیت را که باید به افراد نشان دهید چگونه کتابخانه های اسناد صحیح را پیدا کنند، از شما سلب می کند.

 

  1. تنظیمات حریم خصوصی

شما این توانایی را دارید که انتخاب کنید تیم شما چه چیزی را ببیند و چه چیزی را نبیند.

از اطلاعات مالی مهم یا برنامه های یک پروژه در آینده، پوشه های مخفی ایجاد کنید. اگر لازم است این پوشه ها را با چند عضو مشخص به اشتراک بگذارید، می توانید مجوزهای کاربر نهایی را مدیریت کنید.

از آنجایی که شرکت های خصوصی معمولاً کوچک هستند و در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر هستند، مهم است که راهی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات داشته باشیم. شرکت مشاوره شیرپوینت می تواند به شما نشان دهد که چگونه می توانید اطلاعات را ایمن نگه دارید.

 

  1. بهبود ارتباطات

بسیاری از شرکت های خصوصی دارای نمایندگی های متعددی هستند که در سراسر کشور (یا جهان) پراکنده شده اند. شیرپوینت ارتباطات گسترده را آسان می کند.

یادآوری های آموزشی و به روزرسانی های مهم را از طریق سایت های شیرپوینت ارسال کنید. از آنجایی که شیرپوینت دارای ابزارهای گزارش دهی و تقویم است، می توانید برخی از وظایف اداری را انجام ندهید.

مهم است که به کارمندان یادآوری کنیم که شیرپوینت خود را چک کنند.

5 مزیت استفاده از شیرپوینت برای شرکت های خصوصی

  1. کاهش هزینه ها

حتی پس از پرداخت هزینه خدمات مشاوره شیرپوینت، اگر مجبور باشید برای لایسنس نرم افزارها، پشتیبانی فناوری اطلاعات و فناوری جدید هزینه کنید، کمتر از آنچه دریافت می کنید هزینه می کنید.

به علاوه، بسیاری از شرکت ها از انعطاف پذیری مالی و برنامه ای که به اعضای تیم این امکان را می‌دهد که از هر جایی کار کنند، بهره مند می شوند. کارمندان می توانند از راه دور، از خدمات مبتنی بر ابر استفاده کنند و برای صرفه جویی در هزینه می توانید چراغ های دفتر را برای چند روز خاموش نگه دارید. (مزایای شیرپوینت برای کارمندان)

از این پول برای تأمین مالی یک پروژه جدید، پذیرش یک عضو جدید تیم یا ارتقاء ساختمان های اداری استفاده کنید.

 

  1. دسترسی در حال حرکت

در حین حرکت می توانید از تمام قابلیت هایی که شیرپوینت ارائه می دهد استفاده کنید. برای دسترسی شبانه روزی، برنامه شیرپوینت را در گوشی هوشمند خود دانلود کنید.

در صورت نیاز به ارسال به روز رسانی ها و یادآوری ها در حین سفر و شرکت در رویدادهای اجتماعی، دسترسی به تلفن همراه یک گزینه عالی است.

شرکت مشاوره شیرپوینت می تواند نحوه دسترسی به ویژگی های مختلف از طریق برنامه تلفن همراه را آموزش دهد. آن ها همچنین می توانند اطلاعات را به اعضای تیم شما منتقل کنند!

 

سایر برنامه های کاربردی مفید مایکروسافت برای شرکت های خصوصی

فراتر از شیرپوینت، چندین برنامه مایکروسافت وجود دارد که شرکت خصوصی شما باید از آن ها استفاده کند.

مایکروسافت تیمز

نصب مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams) ساده است و در کمترین زمان برای جلسه بعدی خود آماده خواهید شد. این برنامه به اعضا این امکان را می دهد تا در یک فضای مجازی با یکدیگر ملاقات کنند.

امکان استفاده از  دوربین، میکروفون و چت را فراهم می کند. میزبان جلسه حتی می‌تواند از طریق برنامه، ارائه دهد و به روزرسانی های اسلایدشو مالی، اسناد مهم یا فیلم های آموزشی را به اشتراک بگذارد.

 

ایمیل مایکروسافت ۳۶۵

ارتباطات در یک شرکت خصوصی بسیار حائز اهمیت است. با استفاده از ایمیل آفیس ۳۶۵ ارتباطات و تعامل را افزایش دهید. این پلتفرم ایمیل به شما این امکان را می دهد که برای افراد داخل و خارج از ابر خود پیام ارسال کنید.

استفاده از برنامه تلفن همراه آسان است و برای سفرهای کاری یا روزهایی که نمی توانید به دفتر بروید، عالی است.

 

چرا از خدمات مشاوره مایکروسافت استفاده کنیم؟

همانطور که جهان ما تکامل می یابد، تکنولوژی نیز تکامل می یابد. اداره یک شرکت خصوصی زمان و تعهد زیادی می طلبد، و شما همیشه زمان لازم برای پیگیری آخرین روندهای فناوری را ندارید.

خدمات مشاوره مایکروسافت به شما نشان می دهد که چگونه از خدمات مختلف مایکروسافت برای سازگاری با دنیای اطراف خود استفاده کنید. آن ها یک رویکرد فعالانه را به ارمغان آورند.

با سرمایه گذاری در خدمات مشاوره مایکروسافت، می توانید شرکت خصوصی خود را توسعه دهید و برای رشد آماده شوید.

 

مزایای استفاده از شیرپوینت برای شرکت های خصوصی

شیرپوینت برای ارائه پشتیبانی مورد نیاز شرکت خصوصی شما در دسترس است. استفاده از شیرپوینت برای شرکت های خصوصی به این شرکت ها این امکان را می‌دهد تا بیشتر از چیزی که تصور می کردند توسعه یابند و به آنچه می خواهند دست یابند. هنگام استفاده از شیرپوینت متوجه بهبود ارتباطات و مدیریت وظایف خواهید شد.

 

منبع:

https://www.incworx.com/blog/5-reasons-to-go-with-sharepoint-for-nonprofits

مطالب مشابه

پیام بگذارید