ویژگی های کودوس برای کمک به داشتن تجربه ی دورکاری عالی

آیا شما هنوز هم سعی در داشتن یک تجربه دورکاری عالی دارید؟ شما تنها نیستید. در کودوس، ما به منظور دستیابی به موفقیتی چشمگیر در زمان دورکاری ناچار به حل مشکلات مرتبط با آن شدیم. خوشبختانه ما در پلتفرم کودوس خود ابزارهای شگفت انگیزی داریم. در زیر برخی از کاربردهای کودوس که می تواند به تیم های از راه دور شما کمک کند تا مولد، کارآمد، متصل و حتی خوشحال و راضی باشند آورده شده است. آن ها را بررسی کنید!

 

تقدیر از تمام چیزهای خوب

همه ما می دانیم که مورد تقدیر قرار گرفتن از سوی یک عضو تیم در محل کار چقدر شگفت انگیز است. یک تشکر یا تعریف و تمجید ساده می تواند روز شما را تغییر دهد. بله … حتی می تواند، شما را خوشحال تر کند. این امر به ویژه برای کارمندان دورکار در این شرایط و برهه زمانی بسیار مهم است.

بنابراین الان زمان اتخاذ تقدیر در کسب و کار شما است. پلتفرم ما نه تنها اجازه تقدیر از بالا به پایین و همکار به همکار را می دهد، بلکه روشی کارآمد برای ارتباط برقرار کردن، ارزیابی عملکرد و قدردانی از کارهای بزرگی است که اعضای تیم شما انجام می دهند.

و کودوس آن را به طور شگفت آوری ساده می کند. بیایید تصور کنیم که یکی از همکارانتان به خوبی از پس جلسه فروش بر می آید. شما وارد کودوس می شوید و نوع تقدیر برای ارسال را انتخاب می کنید – ممنون، خسته نباشی، کارت خوب بود، فوق العاده بودی. همچنین می توانید یک یادداشت و یا ایموجی اضافه کنید تا تأثیرگذارتر باشد. سپس بر روی ارسال کلیک کنید تا به او بگویید که بداند چقدر فوق العاده و شگفت انگیز است. و از آنجا که بقیه تیم می توانند پیام شما را ببینند (مگر اینکه آن را خصوصی کنید)، حس مثبت اندیشی و خوشحالی به کل تیم شما منتقل می شود.

کودوس به شما این امکان را می دهد تا قدردانی را به ارزش هایی مانند خلاقیت، مسئولیت پذیری، کار تیمی، چابکی یا اشتیاق گره بزنید، بنابراین می توانید ببینید تیم شما در مواردی که ممکن است بیشترین تأثیر را از قطع ارتباط در طی دورکاری گرفته، عملکردش چگونه است. اگر ارزش های موجود در کودوس شما مواردی مانند همکاری و ارتباطات را در بر می گیرد و امتیاز و ثبت تقدیر کمتری را در این زمینه ها مشاهده می کنید، متوجه خواهید شد که مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف گردد.

ویژگی های کودوس برای کمک به داشتن تجربه ی دورکاری عالی

تهیه گزارش ها و آنالیزهای مربوط به مشارکت

در این شرایط تعامل داشتن و فعال ماندن می تواند سخت باشد. اگر یک مدیر هستید، ممکن است از میزان بهره وری و تعامل تیم از راه دور خود تعجب کنید. وقتی سبکی را که در آن کار می کنیم تغییر می دهیم، هنوز هم می توان انتظارات مربوط به بهره وری را داشت. با سیستم تحلیلی جامع و کامل کودوس، که شامل ویژگی هایی از قبیل گزارش تحلیلی و داشبورد مدیریتی است، یک نمایه و دید جامع و مناسب از عملکرد تیم خود دریافت می کنید. شما می توانید سطح تعامل، فعالیت، مشارکت کلی و موارد دیگر را پیگیری و دنبال کنید. اکنون می دانید که کدام یک از اعضای تیم شما واقعاً تعامل دارند و چه کسی ممکن است به یک تلنگر دوستانه نیاز داشته باشد.

 

ادغام آسان در برنامه های فعلی شما در کودوس

ما می دانیم که شما پیش از این نیز از ابزار ارتباطی برخوردار بودید. بنابراین ممکن است تعجب کنید که چگونه کودوس می تواند با سایر اپلیکیشن های شما کار کند؟ و همچنین در مورد نحوه مدیریت و انتقال اطلاعات کارکنان سوال داشته باشید. نگران نباشید. ادغام های یکپارچه ما به شما این امکان را می دهد تا تقدیرها را در اسلک (Slack)، جی میل (Gmail) و مایکروسافت اوت لوک (Microsoft Outlook) و شیرپوینت (SharePoint) مشاهده و ارسال کنید. و ادغام سیستم های مدیریت منابع انسانی (HRIS) مانند بامبو (Bamboo) و ورک دی (Workday)، امکان انتقال آسان داده های کارمندان به سیستم ما را فراهم می کند.

 

ایجاد، مدیریت و ذخیره محتوا در Spaces

دستیابی راحت به ارتباطات حیاتی شما به ویژه در طی دورکاری بسیار مهم است. در اینجا یک راه حل عالی وجود دارد: همه چیز (تقریباً) می تواند در بخش Spaces در کودوس نگهداری شود. Spaces (که شبیه فولدرها هستند) می توانند چندین صفحه را نگه دارند. آن ها را می توان برای مواردی مانند خبرنامه ها، اسناد یادگیری و توسعه، سلامتی و به روزرسانی های COVID-19 ایجاد کرد. هر نوع به روزرسانی می تواند در این مرکز نگهداری شود و به راحتی در سازمان شما منتشر شود. تنها با یک کلیک، به کل تیم شما اطلاع داده می شود. توجه داشته باشید داشتن زیرساخت شبکه امن و همیشه در دسترس لازمه موفقیت هر کسب و کار  است.

 

به اشتراک گذاشتن عکس ها و خاطرات در آلبوم ها

آیا می خواهید دورکاری جذاب خود را به اشتراک بگذارید؟ با انتشار عکس هایی از حیوانات خانگی بامزه خود به تیم خود روحیه دهید؟ یا حتی رویدادهای گذشته شرکت (روزهای خوبی که در شرکت داشتید) را یادآوری کنید؟ آلبوم ها مکان بسیار خوبی برای ارسال عکس هایی هستند که توسط کل تیم شما قابل مشاهده و دسترسی هستند. آلبوم مکانی برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ شرکت شما و گسترش مثبت اندیشی در سراسر سازمان شما است.

 

تمام این ویژگی ها با هم ترکیب شده اند تا امکان داشتن یک تجربه دورکاری عالی را به شما بدهند تا با همه افراد در یک مکان ارتباط برقرار کنید، مدیریت کنید، ارزیابی کنید، مشارکت داشته باشید و حتی الهام بخش تیم های دورکار باشید – در نهایت کودوس ما را قادر می سازد در حالی که از هم دور هستیم، دور هم جمع شویم. نرم افزار تقدیر سازمانی نومانو که با نام کودوس هم شناخته می شود، یک پلتفرم تقدیر، بازخورد و ارتباطات سازمانی است و متمرکز بر روابط کارکنان و فرهنگ سازمانی می باشد

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درمورد اینکه چگونه کودوس می تواند به شما کمک کند تجربه دورکاری بهتری داشته باشید و حتی حال خوب را به دیگران منتقل کنید کسب کنید؟ با ما تماس بگیرید.

مطالب مشابه

پیام بگذارید