آموزش آنلاین نومانو

ویروس کرونا چه تغییراتی را در آموزش ایجاد کرده است؟ ما معمولاً در مورد مزایای آموزشی که آموزش الکترونیکی با خود به ارمغان می آورد صحبت می کنیم (به عنوان مثال، یادگیری آنلاین، یادگیری ترکیبی و غیره)، اما با توجه به کاربرد آن در طول بیماری همه گیر فعلی یعنی کرونا، نمی توانیم فواید اجتماعی آن را نیز فراموش و یا نادیده بگیریم.

 

آموزش آنلاین و الکترونیکی برای اطمینان از عادی بودن روال آموزش

همواره بر مزایای آموزش آنلاین تأکید شده است زیرا فوراً در دسترس است و زمان بندی انعطاف پذیری را ارائه می دهد. همچنین در مواقع بحرانی مانند غیبت کاری یا همه گیری ها مفید است. اگرچه همه گیری ها اغلب منجر به ماندن افراد در خانه برای مدت طولانی می شوند، اما کار در طی بیماری همه گیر کرونا ویروس متوقف نشده است. این امر عمدتاً به دلیل اجرای دورکاری توسط شرکت های بزرگ و کوچک است. همانند مشاغل، فعالیت های آموزشی نیز نباید به خاطر همه گیری متوقف شوند. به خصوص که ابزارهایی مانند سیستم های کنفرانس ویدئویی وجود دارند که می توانند تداوم کلاس ها را تضمین کنند.

مدرسین می توانند از کلاس های مجازی و آنلاین برای تدریس از خانه استفاده کنند. این امر باعث می شود جلسات آنلاین آن ها به اندازه همان جلسات سنتی مفید و حتی سودمندتر باشد زیرا می توانند حجم زیادی از محتوا، تعامل، تقویت و بازخورد آنی را در طول جلسات آنلاین ارائه دهند.

 

ویروسی که تغییرات در سیستم آموزشی را تسریع بخشیده است

شیوع کرونا ویروس منجر به تعطیل شدن موسسات آموزشی در سراسر جهان شده است. این امر توسعه و پیشرفت محیط های یادگیری آنلاین را در این مؤسسات تسریع می بخشد تا یادگیری متوقف نشود.

آموزش آنلاین نومانو

در ادامه دلایل ارائه کلاس های آنلاین را مرور کنیم، که حتی فراتر از دوره های قرنطینه است:

۸ دلیل برای استفاده از کلاس های آنلاین

  1. ارائه محیط های یادگیری بسیار کارآمد
  2. ارائه برنامه های تعاملی مکمل که به دانشجویان اجازه می دهد ۲۴/۷ درس بخوانند و با سرعت خود پیش بروند
  3. ارائه زمان بندی انعطاف پذیر
  4. در هر مکانی با اتصال به اینترنت در دسترس است؛ افراد می توانند با استفاده از دستگاه های خود (مانند کامپیوترها، لپ تاپ ها و غیره) در کلاس ها شرکت کنند
  5. استفاده بهینه از وقت مدرس
  6. دریافت بازخورد مستقیم توسط مدرس
  7. ۷. نظارت بر شرکت کنندگان و گزارش های مربوطه
  8. امکان ضبط و به اشتراک گذاشتن کلاس ها به صورت آنلاین و آفلاین

سیستم جلسات و کلاس آنلاین نومانو با هدف تسهیل راه اندازی آکادمی ها و موسسات آموزشی به صورت آنلاین ارائه شده است و به سرعت و به راحتی قابل راه اندازی و بهره برداری می باشد.

مطالب مشابه

پیام بگذارید