مزایای ویدئو کنفرانس برای کسب و کارهای کوچک

در دنیای امروز وجود ویدئو کنفرانس برای کسب و کارها به یک ضرورت تبدیل شده است. با توجه به افزایش دورکاری، کسب و کارهای کوچک باید از کنفرانس آنلاین برای برقراری ارتباط با تیم ها، مشتریان و فروشندگان خود استفاده کنند.

پیش از همه گیری کرونا، %۵۸ از کسب و کارها از ویدئو کنفرانس برای کارهای روزمره خود استفاده می کردند. انتظار می رود این میزان طی سال آینده و بعد از آن به طرز چشمگیری افزایش یابد.

خوشبختانه، انواع مختلف کنفرانس آنلاین، به کسب و کارها در هر اندازه ای مزایای مختلفی را ارائه می دهند. برخی از این مزایا برای کسب و کارهای کوچک عبارتند از:

 

  1. استفاده آسان در ویدئو کنفرانس

استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس برای کسب و کارهای کوچک بسیار آسان است. در مقایسه با سایر ابزارها و نرم افزارهای کسب و کارهای کوچک و متوسط، کارمندان به سرعت متوجه می شوند که چگونه باید از این فناوری برای نیازهای کاری داخلی و خارجی خود به درستی استفاده کنند.

با استفاده از ویدئو کنفرانس می توانید:

جلسات داخلی را برنامه ریزی کنید

بدون نیاز به سفر کردن با مشتریان و فروشندگان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید

بدون در نظر گرفتن مکانی که در آن هستید، با هم تیمی های خود در مورد پروژه ها و ابتکار عمل ها صحبت کنید

این ها تنها تعدادی از قابلیت های این فناوری است.

 

  1. ارتباط منسجم

با کمک ویدئو کنفرانس، کسب و کارهای کوچک به راحتی می توانند به لطف ارتباط تصویری بی نقص، اعضای تیم را در مورد وضعیت یک کار یا پروژه مطلع و آگاه سازند و اهداف را سریعتر محقق کنند.

مزایای ویدئو کنفرانس برای کسب و کارهای کوچک

  1. کاهش هزینه ها

کسب و کارهای کوچک همیشه به دنبال راهکارهای استراتژیک برای کاهش هزینه ها هستند. سرمایه گذاری در نرم افزار ویدئو کنفرانس یکی از روش های عالی برای پس انداز و کاهش هزینه ها است.

ثابت شده است که کنفرانس آنلاین هزینه های سفر کسب و کارهای کوچک را تا ۳۰ درصد کاهش می دهد. و با افزایش دورکاری، کسب و کاهاری کوچک می توانند در هزینه های بالای دفتر کار صرفه جویی کنند.

 

  1. بهبود بهره وری  با ویدئو کنفرانس

نرم افزار کنفرانس آنلاین کارمندان دورکار را قادر می سازد تا در طول روز بهره وری بیشتری داشته باشند. %۴۳ از کارمندان دورکاری که از ویدئو کنفرانس استفاده می کنند معتقدند که این ابزار باعث افزایش بهره وری آن ها می شود.

کارمندان می توانند به جای اینکه روز را صرف تلاش برای دریافت پاسخ سؤالات خود از طریق پیام، ایمیل یا چت تلاش کنند، بلافاصله در یک کنفرانس آنلاین پاسخ سؤالات خود را دریافت کنند.

 

  1. تعامل کارکنان

ویدئو کنفرانس کارمندان را قادر می سازد تا در طول روز با همکاران خود تعامل داشته باشند. این تعامل رو در رو روحیه کارمندان را افزایش می دهد و تیمی با بهره وری و انگیزه بیشتر را به دنبال دارد.

مطالب مشابه

پیام بگذارید