شرایط استفاده از نومانو

شما قوانین و شرایط زیر را در صورت استفاده از نومانو قبول کرده اید . حق بروزرسانی و تفییر در این قوانین و شرایط بدون اطلاع قبلی برای نومانو محفوظ است . در صورت عدم رعایت هر یک از شرایط زیر حساب کاربری شما غیر فعال خواهد شد .

قوانین حساب کاربری

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور شما به عهده خودتان است . درصورت بروز هرگونه خسارت و یا آسیب به موجب عدم رعایت این قانون ، شما نومانو را از عواقب ناشی از این موضوع مبرا دانسته و کلیه مسئولیت ها را شخصا به عهده مگیرید .
مسئولیت کلیه محتوی ایجاد شده و فعالیت های انجام شده در سرویس های نومانو به عهده شما خواهد بود . حتی اگر این محتوی توسط شما یا اعضاء گروه شما انجام شده باشد .
اجازه استفاده از سرویس های نومانو برای مقاصد غیرقانونی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران به شما داده نشده است . این قوانین میتوانند قوانین محلی شما نیز باشند .
شما تایید مینمایید که اطلاعات ارائه شده در زمان ثبت نام که توسط نومانو از شما درخواست شده است صحیح می باشند . عواقب ناشی از عدم ارائه اطلاعات صحیح را به عهده میگرید .
سرویس های خریداری شده از نومانو دارای یک شخص حقیقی به عنوان مالک سرویس می باشد . کلیه پرداخت ها و عملیات مربوط به اعضاء سرویس توسط این شخص انجام خواهد شد . در صورت نیاز به تغییر مالک سرویس لطفا با ما تماس بگیرید .

قوانین پرداخت و بازپرداخت

سرویس های نومانو برای پروژه‌هایی با حداکثر ۳ عضو و برای یک ماه رایگان است. شما تنها در صورتی که جهت استفاده از سرویس هزینه اعلام شده را پرداخت نمایید ، می‌توانید برای بیش از ۳ نفر و مدت بیشتر از یک ماه از سرویس ها استفاده نمایید . در صورتی که پس از پرداخت اولیه، برای تمدید سرویس ها پرداختی انجام ندهید دسترسی شما تا زمانی‌که پرداخت را انجام دهید از سرویس ها قطع خواهد شد.
در صورت تغییر در تعداد اعضاء سرویس محاسبات مربوط به کسر هزینه فرد یا افراد کسر شده تا کف ۵ نفر در پرداخت های ماه آینده لحاظ خواهد شد .
کلیه قیمت ها بدون در نظر گرفتن مالیات و عوارض بر ارزش افزوده می باشد و مبالغ مرتبط با مالیات و عوارض ارزش افروده در زمان صدور صورتحساب و حین پرداخت محاسبه خواهند شد .
پس از نهایی شدن خرید ۲۴ ساعت فرصت دارید تا در صورت انصراف و پیش از تحویل سرویس در خواست بازپرداخت مبالغ واریزی را ارائه فرمایید . پس از اتمام این مهلت در صورت انصراف از خرید ، مبلغ حق اشتراک تا زمان اعلام انصراف به انزمام مبلغ حق اشتراک یک ماه ، از مبالغ پرداختی کسر و باقی مانده مبلغ به شما مسترد خواهد شد .
در صورت خرید سرویس های سالانه و بروز تغییر در میزان فضا و یا تعداد اعضاء مابه التفاوت ایجاد شده به عنوان اعتبار حساب شما در زمان شارژ سرویس لحاظ خواهد شد .

حذف حساب کاربری و توقف برنامه پرداختی

مسئولیت حذف اعضاء از سرویس به عهده مالک سرویس می باشد .
مسئولیت غیرفعال سازی سرویس به عهده مالک سرویس می باشد . در صورت غیرفعال سازی سرویس امکان استفاده از سرویس از کلیه اعضاء سلب میگردد و تنها با فعال سازی مجدد امکان استفاده از سرویس میسر می باشد .
نومانو به صلاحدید خود حق دارد در هر زمانی و به هر دلیلی حساب کاربری شما را معلق یا حذف کند و ارائه هرگونه خدمت به شما را متوقف کند. توقف سرویس‌دهی به این صورت منجر به غیرفعال سازی یا حذف کامل حساب کاربری شما یا قطع دسترسی شما به همه یا تعدادی از سرویس‌هایتان خواهد شد. شرکت حق سرباززدن از ارائه سرویس به هر شخصی را به هر دلیل و در هر زمانی برای خود محفوظ نگه‌می‌دارد. در صورت تعلیق یا حذف حساب کاربری، در صورت عدم منع قانونی، دلیل آن به شما اعلام خواهد شد.

تغییرات در سرویس و قیمت‌گذاری

نومانو میتواند هر بخشی از سرویس ها را با یا بدون اطلاع قبلی در بازه های زمانی مختلف به صورت موقت یا دائمی تغییر دهد یا متوقف سازد.
قیمت گذاری سرویس ها توسط نومانو صورت میپذیرد و تغییر قیمت باعث شارژ هزینه اضافه به سرویس های دارای اعتبار نخواهد شد . تغییر قیمت ها در زمان اعمال از طریق وب سایت نومانو اطلاع رسانی خواهند شد .
نومانو مسئولتی در خصوص پاسخگویی به اشخاص ثالث در مورد نحوه قیمت گذاری سرویس ها ندارد

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

تمامی اطلاعات ایجاد شده در سرویس باید مطابق با قوانین حقوق معنوی ایران باشند.
نومانو هیچ‌گونه ادعایی در مورد مالکیت معنوی محتوای ایجاد شده توسط اعضاء در سرویس ها را ندارد . مالکیت معنوی تمامی اطلاعات ایجاد شده و فایل‌های آپلود شده روی سرویس متعلق به اعضاء خواهد ماند.
نومانو بر اطلاعات موجود در سرویس ها نظارتی ندارد . لیکن این حق که به صلاحدید خود اطلاعاتی را از سرویس ها حذف نماید برای خود محفوظ میدارد .
کلیه حقوق مادی و معنوی طراحی ، ظاهر و امکانات سرویس ها تحت مالکیت نومانو می باشد و تمامی حقوق آن برای نومانو محفوظ است . اعضاء بدون اخذ مجوز کتبی مجاز به تکثیر ، کپی و یا استفاده مجدد از کدهای هر یک از سرویس های نومانو نیستند .

رویه حفاظت

شرکت درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و یا استفاده تبلیغاتی را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

نسخه پشتیبان (Backup)

شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلها و اطلاعات خریداران بصورت هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداقل تا ١ ماه و حداکثر تا ٣ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.
تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود
شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.
شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

شرایط عمومی

سرویس های نومانو در دوره یک ماهه رایگان امکان بررسی و انتخاب را به شما میدهند . لیکن پس از اتمام دوره
شما ریسک استفاده از سرویس را به عهده می‌گیرید. سرویس «به صورتی که هست» و «به صورت موجود» ارائه می‌شود.
پیگیری پشتیبانی فنی فقط در ارتباط با مشکلات مطرح شده از طریق ایمیل و تیکت قابل انجام می‌باشد.

شما مطلع هستید و می‌پذیرید که سرویس های نومانو جهت اجراء از سرویس‌دهنگان و ارائه‌دهندگان دیگر برای میزبانی، فراهم آوردن سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه، محل ذخیره‌سازی و دیگر تکنولوژی‌ها مرتبط و الزامی برای اجرای سرویس بهره می‌برد.
سوء استفاده زبانی، فیزیکی، نوشتاری یا به هر نوع دیگر، از جمله اما نه محدود به بدکلامی، تهدید زبانی یا نوشتاری و آزار جسمی به هر کاربر سرویس، کارمند یا خدمت‌گذار شرکت نومانو بلافاصله منجر به حذف حساب کاربری شخص و منجر به پیگیری های قانونی خواهد شد.
شرکت حق تعلیق موقت حساب کاربری شما را در صورتی که استفاده شما بیش از حد از معمول از منابع سرور باشد محفوظ نگه می‌دارد. لازم به ذکر است، مگر در موارد نادری که سطح استفاده یک کاربر تاثیر منفی روی بازدهی کلی سرویس ها برای دیگر کاربران داشته باشد، قبل از انجام هر عملیاتی در این مورد، با مالک حساب کاربری تماس برقرار کرده و ایشان را در جریان موضوع قرار می‌دهیم.
شرکت ضمانت نمی‌کند که (الف) سرویس نیازهای خاص مورد نظر شما را براورده می‌کند، (ب) سرویس بی‌وقفه، به‌موقع، ایمن یا بدون خطا کار کند، (ج) نتایجی که با استفاده از سرویس به دست می‌آیند دقیق و قابل اتکا باشند، (د) کیفیت هر محصول، سرویس، اطلاعات یا دیگر خدمات و کالاهایی که از طریق سرویس خریداری شده یا به دست آمده‌اند در سطح انتظارات شما باشد و (هـ) هرگونه خطایی در سرویس تصحیح شود.
شما صریحا درک و قبول می‌کنید که شرکت در مورد هیچ‌گونه ضرر مستقیم، غیرمستقیم، تصادفی، خاص، متعاقبی و یا نمونه‌ای، از جمله اما نه محدود به ضررهای ناشی از از دست دادن سود، از دست دادن حسن نیت، از دست دادن محتوا، عدم استفاده یا هر ضرر نامشهود دیگر (حتی در صورتی که شرکت از امکان به وجود آمدن ضرر با خبر شده باشد) که ناشی از (الف) استفاده یا عدم امکان استفاده از سرویس، (ب) هزینه خرید کالا یا خدمات جایگزین که از هرگونه کالا، داده، اطلاعات یا سرویس تهیه یا خریداری شده، پیام‌های دریافت شده و پرداخت‌های انجام شده به یا از سرویس ناشی شده است، (ج) دسترسی یا تغییر غیر مجاز داده‌ها یا اطلاعات منتقل شده، (د) اظهارات و یا فعالیت‌های اشخاص ثالث در سرویس و (هـ) هر موضوع دیگر مرتبط با سرویس ها، مسئولیتی ندارد.
عدم توانایی شرکت در زمینه اجرا یا اعمال هر کدام از حقوق شرکت یا بند این قوانین استفاده از سرویس ها به معنی چشم‌پوشی شرکت از آن حق یا بند نیست. شرایط و قوانین استفاده از سرویس به منزله یک توافقنامه کامل بین شما و شرکت بوده و تمامیت آن بر استفاده شما از سرویس حاکم است، و هرگونه توافقنامه قبلی بین شما و شرکت (از جمله اما نه محدود به تمام نسخه‌های قبلی شرایط و قوانین استفاده از سرویس های نومانو) را لغو می‌کند.
سوالات در مورد شرایط و قوانین استفاده از نومانو باید به support@numano.ir ارسال شوند.
هرگونه قابلیت جدید، به روز رسانی، یا بهینه‌سازی که سرویس فعلی را تغییر دهد، از جمله اما نه محدود به انتشار ابزارها و منابع جدید، تحت همین شرایط استفاده از سرویس خواهد بود.
ادامه استفاده شما از سرویس ها پس از اینگونه شرایط به معنی موافقت شما با این شرایط است.