مزایای شیرپوینت

Microsoft SharePoint ابزار قدرتمندی است که می تواند عملیات کسب و کار شما را ساده تر و کارآمدتر کند. برای پی بردن به مزایای شیرپوینت برای کسب و کارهای کوچک، با ما همراه باشید.

 

شیرپوینت چیست؟

قبل از اینکه درباره اینکه شیرپوینت چگونه می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند صحبت کنیم، بیایید اول ببینیم شیرپوینت چیست. Microsoft SharePoint ابزاری است که شرکت شما می تواند از آن برای ایجاد سریع و آسان وب سایت استفاده کند. این سایت ها ابزارهای داخلی قدرتمندی هستند که برای متحد کردن تیم شما و ساده کردن عملیات کسب و کارتان طراحی شده اند.

کسب و کار شما می تواند از وب سایت های شیرپوینت برای ذخیره سازی و اشتراک گذاری فایل ها، ارتباط در مورد پروژه ها و مدیریت داده ها استفاده کند. شما می توانید تجربه مشتری خود را بهینه و کارآمد کنید، برای شرکت خود راه حل های سفارشی ایجاد کنید و در ابتکارات جدید همکاری کنید. همچنین سرویس هایی مانند SharePoint Server می توانند به شما کمک کنند تا از محیط شیرپوینت نهایت استفاده را ببرید.

 

تجربه مشتری خود را بهبود بخشید

یکی از بهترین کارهایی که شیرپوینت می تواند برای کسب و کار کوچک تان انجام دهد، بهبود تجربه مشتری شماست. شرکت شما در تلاش برای رد و بدل فایل ها بین کارمندان چقدر زمان از دست می دهد؟ مشتریان هنگامی که شما بازبینی اسناد و بررسی مشکل را مدیریت می کنید، چه قدر منتظر می مانند؟

شیرپوینت می تواند فرآیندهای داخلی شما را ساده کند و زمان انتظار مشتری را کاهش دهد. می توانید سایتی ایجاد کنید که مدارک لازم را در اختیار تیم شما قرار دهد. دیگر نیازی نیست منتظر تحویل و دست به دست شدن اسناد باشید – همه چیز را می توان از طریق داشبورد یک وب سایت یکپارچه مدیریت کرد.

 

تیم خود را پویا نگه دارید

با شروع همه گیری کووید – ۱۹، بسیاری از کسب و کارها مجبور شده اند به سمت دورکاری حرکت کنند. شرکت ها در تلاشند تا دریابند چگونه تیم هایی را که از خانه کار می کنند مدیریت کنند و در عین حال همه چیز را ایمن و سازمان یافته نگه دارند. شیرپوینت کل تیم شما را روی یک پلتفرم امن قرار می دهد و کار را برای کارمندان در هر مکانی که باشند، ساده می کند.

تا زمانی که یک کارمند به کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشته باشد، می تواند وارد وب سایت شیرپوینت شما شود. از آنجا، آن ها می توانند به تمام فایل ها، داده ها و به روز رسانی هایی که برای انجام کار خود نیاز دارند، دسترسی داشته باشند. هر کاری که انجام می دهند در شیرپوینت ذخیره می شود، بنابراین هر فرد دیگری در تیم شما می تواند کار را از جایی که از خانه خود رها کرده است، ادامه دهد.

 

جمع آوری اطلاعات مهم کسب و کار

در حالی که داشتن یک تیم قوی و یک طرح کسب و کار عالی مهم است، یک کسب و کار به اندازه داده هایی که استفاده می کند کارآمد و مؤثر است. کسب و کار شما نمی تواند در تاریکی کار کند. شما به اطلاعاتی در مورد آنچه مشتریانتان نیاز دارند، آنچه برای کسب و کارتان کارآمد و مؤثر است و اینکه در چه زمینه هایی می توانید پیشرفت کنید، نیاز دارید.

شیرپوینت می تواند به شما کمک کند تا از این داده ها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

با شیرپوینت، تمام اطلاعات شرکت شما از طریق یک پلتفرم قابل دسترسی است. می توانید گزارش های نوآورانه و خلاقانه ای را ارائه کنید، سؤالات جسورانه بپرسید، و راه های کاملاً جدیدی برای بهبود عملیات خود بیابید تا درآمد خود را افزایش دهید.

 

با مزایای شیر پوینت کارمندان خود را توانمند کنید

یکی دیگر از عادت های شرکت های بسیار موفق، توانمندسازی کارمندان خود برای حل مشکلات است. شما نمی خواهید یک فرهنگ سازمانی ایجاد کنید که در آن، هر بار که یک کارمند سؤالی دارد، نیاز باشد از یک مدیر بپرسد. این کار بهره وری شما را متوقف می کند و تجربه مشتری شما را بدتر می کند.

شیرپوینت می تواند به شما کمک کند تا با قرار دادن اطلاعات مورد نیاز کارمندان خود در دسترس شان، آن ها را توانمند کنید. آن ها نیاز ندارند از یک مدیر برای دسترسی به فایل ها یا داده های مورد نیاز خود سؤال کنند و اجازه بگیرند. می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در سایت پیدا کنند، به آنچه نیاز دارند رسیدگی کرده و دسترسی پیدا کنند، و حتی راه حل های خلاقانه ای برای مشکلات شرکت ارائه کنند.

 

تشویق به همکاری

شما می خواهید یک فرهنگ سازمانی ایجاد کنید که همکاری و مشارکت را افزایش دهد. این جمله حقیقت دارد که “دو فکر بهتر از یک فکر است.” وقتی کارمندان شما با هم کار می کنند، می توانند راه های جدید و خلاقانه ای برای حل مشکلات شرکت پیدا کنند.

شیرپوینت می تواند همکاری تیمی را به بخشی ذاتی از عملیات شما تبدیل کند. وقتی تیم شما در یک فضای مجازی کار می کند، طبیعتاً با هم شروع به کار برای حل مشکلات می کند. شیرپوینت این همکاری را با ابزارهای ارتباطی یکپارچه راحت و بی دردسر می کند.

 

مدیریت مقررات

به عنوان یک کسب و کار کوچک، احتمالاً مقررات مختلفی وجود دارد که باید از آن ها پیروی کنید. ممکن است نیاز به نگهداری و حفظ و کنترل سوابق تجاری خاص یا مدیریت الزامات امنیت داده داشته باشید. تلاش برای پیگیری تمام آنچه باید مطابق با آن مقررات اتفاق بیفتد، می تواند زمان بر و دشوار باشد.

شیرپوینت ایجاد انطباق مقررات با سیستم شما را ساده می کند. می توانید سیستمی راه اندازی کنید که با تمام اطلاعات مربوط به شرکت همگام باشد و حسابرسی و رسیدگی را به سادگی کلیک کردن روی یک دکمه انجام دهید. همچنین می توانید پروتکل های امنیتی داده خاصی را ایجاد کنید که تضمین می کند شرکت شما همیشه با مقررات مطابقت دارد.

 

سخن پایانی

راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار کوچک کار سختی است، اما شیرپوینت می تواند آن را را کمی آسان تر کند. شما و تیم تان می توانید در یک پلتفرم وب ساده با هم ارتباط برقرار کنید، داده ها را به اشتراک بگذارید، از راه دور کار کنید و با یکدیگر روی راه حل های جدید فکر و همکاری کنید. می توانید با قوانین همگام باشید، تجربه مشتری خود را بهبود ببخشید، و کارهای خسته کننده را خودکار کنید تا بتوانید روی مهم ترین کار، یعنی اداره کردن کسب و کارتان تمرکز کنید.

 

 

 

www.incworx.com

 

مطالب مشابه

پیام بگذارید