5 دلیل برای اینکه چرا SharePoint Intranet می تواند به افزایش بهره وری کارمندان دورکار کمک کند

شیرپوینت یکی از موفق ترین پلتفرم های همکاری در سطح سازمانی در جهان است. در طول دو دهه گذشته، مایکروسافت شاهد رشد کاربران شیرپوینت به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان بوده است. هنگامی که شیرپوینت اینترانت (SharePoint Intranet) به درستی مورد استفاده قرار گیرد، یک پلتفرم امن، قابل تنظیم و با مدیریت آسان برای تیم های راه دور و درون سازمانی شرکت ها را فراهم می کند.

ایجاد یک اینترانت مؤثر یکی از بزرگترین مزایای شیرپوینت است. هر بخش یا صنعتی برای رسیدن به موفقیت به ارتباطات متکی است.

به همین دلیل است که یک اینترانت مایکروسافت ۳۶۵ شیرپوینت ابزارهایی را که کارمندان شما برای افزایش بهره وری خود نیاز دارند، در اختیارشان قرار می دهد. در ادامه بیان شده که چطور می توانید هنگام استفاده از اینترانت مبتنی بر شیرپوینت برای بهبود بهره وری و ارتباط بین تیم دورکار خود، از لایسنس Microsoft 365 خود به بهترین شکل استفاده کنید.

 

مزایای SharePoint Intranet برای تیم های راه دور 

  1. ارتباطات شفاف – اخبار را فوراً به اشتراک بگذارید و از آن مطلع شوید

اینترانت سازمانی شما می تواند به یک مرکز مجازی تبدیل شود که تیم شما برای برقراری ارتباط مؤثر در آن با یکدیگر ملاقات می کنند.

شیرپوینت دارای بسیاری از ویژگی ها و انعطاف پذیری لازم برای سفارشی سازی است که به تنظیم آن بر اساس نیازهای کسب و کار شما کمک می کند. می توانید از میان افزونه های مختلف، جریان های کاری و سایر ابزارک ها برای صفحه اینترانت شرکتی خود، یکی را که می تواند به تیم های راه دور شما کمک کند تا داده های کلیدی شرکت را به سرعت جستجو، ذخیره یا ایمن سازند، انتخاب کنید. این پورتال به شرکت ها کمک می کند تا اطلاعات را در سراسر سازمان شما منتشر کنند و همچنین به شما کمک می کند اطلاعات، افراد و پروژه ها را سازماندهی کنید.

همچنین می‌توانید از افزونه های شیرپوینت، مانند Employee Directory به عنوان دایرکتوری مرکزی برای سازمان خود استفاده کنید. افراد می توانند به راحتی اطلاعات مربوط به سایر کارمندان را جستجو کنند و اطلاعات تماس، مجموعه مهارت ها و لیست پروژه های فعلی را به اشتراک بگذارند. این افزونه را می توان به راحتی در اینترانت شرکتی شما تعبیه کرد تا به افراد کمک کند در ارتباط باشند.

سایر افزونه ها مانند News Ticker و RSS Viewer آخرین اخبار و اسنیپت های مربوط به شرکت یا صنعت شما را به اشتراک می‌گذارند. این به تیم های راه دور شما کمک می کند تا از تغییراتی که ممکن است بخواهید در آینده اعمال کنید مطلع شوند.

 

  1. شیرپوینت اینترانت یک ابزار همکاری عالی

هنگامی که با تیم از راه دور خود روی پروژه ها کار می کنید، همه باید به عنوان یک گروه با هم همکاری داشته باشند. شیرپوینت به همکاران کمک می کند اسناد را به طور همزمان بدون هیچ مشکلی تغییر دهند. این راهی عالی برای دریافت بازخورد در زمان واقعی درباره کار و ایده هایتان است.

همچنین، لیست های شیرپوینت می توانند به عنوان یک ابزار مدیریت پروژه، برای کمک به تیم های از راه دور، برای همکاری مؤثرتر عمل کنند. اعضای تیم از راه دور می توانند لیست وظایف را بررسی کنند، ددلاین ها و غیره را بررسی کنند و بر اساس آن با اعضای تیم مربوطه ارتباط برقرار کنند.

افزایش بهره وری کارمندان دورکار با شیرپوینت اینترانت
شیرپوینت اینترانت
  1. مخزن اسناد مرکزی

شیرپوینت برای ذخیره اسناد مهم بسیار عالی است. یک ویژگی جستجوی پیشرفته دارد تا اطمینان حاصل شود که کاربران می توانند داده هایی را که آپلود کرده اند پیدا کنند.

با شیرپوینت، می‌توانید در هر زمان و از هر کجا که هستید و از هر دستگاهی که استفاده کنید، اسناد و فایل ها را با تیم از راه دور خود به اشتراک بگذارید.

این اسناد می توانند در قالب هایی مانند Word، Excel، PDF، تصویر یا ویدئو باشند. همچنین می توانید مجوزهای دسترسی کاربر را برای دسترسی، دانلود یا ویرایش این اسناد تنظیم کنید، و یک سیستم امن برای ذخیره سازی فایل های مهم شرکت راه اندازی کنید.

۵ مزیت شیرپوینت برای شرکت های خصوصی

  1. حمایت از ایده ها در شیرپوینت اینترانت

اعضای تیم از راه دور شما ممکن است از نظر فیزیکی به هم نزدیک نباشند، اما مهم است که وقتی صحبت از ایده های نوآورانه می شود، هرگز توانایی آن ها را برای همکاری با یکدیگر دست کم نگیرید.

اینترانت شما یک پلت فرم مرکزی است که اعضای تیم می توانند ایده های نوآورانه، چت ها، تصاویر و موارد دیگر را ارسال کنند. آن ها می توانند با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات، تعامل و روابط خود را بهبود بخشند.

 

  1. اینترانت در جیب شما

از آنجایی که شرکت ها محیط کاری سیار را اتخاذ می کنند، دسترسی کارمندان به محتوای تجاری، از هر مکانی که کار می کنند، بدون توجه به زمان یا دستگاهی که از آن استفاده می کنند، اهمیت فزاینده ای دارد.

با SharePoint Mobile و SharePoint Online، می توانید از هر کجای دنیا که هستید، از دستگاه خود برای دسترسی به داده های شرکت استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید اسناد را با همکاران خود بررسی و ویرایش کنید، حتی زمانی که در دفتر نیستید. 

 

سخن پایانی درباره شیرپوینت اینترانت

یک شیرپوینت اینترانت (SharePoint Intranet) قوی و بصری می تواند به تیم شما کمک کند تا در هنگام دورکاری عملکرد بهتری داشته باشند و محیط کاری ای ایجاد کنید که افراد بتوانند به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند و بهره وری و سطح همکاری شان بهبود یابد. 

 

منبع:

https://www.beyondintranet.com/blog/5-reasons-why-sharepoint-intranet-can-help-your-remote-teams-work-better/

مطالب مشابه

پیام بگذارید