5 مزیت آموزش شیرپوینت

اگر کسب و کاری را اداره می کنید، به احتمال زیاد روزهای خود را صرف تلاش برای منظم و سازمان یافته نگه داشتن همه چیز می کنید. شما باید تلاش های تیم خود را هماهنگ و سامان یافته کنید. ناگفته نماند که باید با تمام مقررات کسب و کار خود مطابقت داشته و همگام باشد. مایکروسافت شیرپوینت می تواند ابزاری قدرتمند برای حفظ آرامش کسب و کار و اداره آسان و بی دردسر آن باشد. شما باید مطمئن شوید که تیم شما می داند چگونه باید از Microsoft SharePoint برای افزایش کارایی شرکت شما استفاده کند. برای کشف برخی از مزایایی که آموزش شیرپوینت می تواند برای شرکت شما به ارمغان بیاورد، با ما همراه باشید.

 

مایکروسافت شیرپوینت چیست؟

قبل از اینکه به بررسی مزایای آموزش شیرپوینت بپردازیم، اجازه دهید در مورد چیستی شیرپوینت صحبت کنیم. Microsoft SharePoint برای کمک به مدیریت محتوا جهت توانمندسازی تیم طراحی شده است. به شما این امکان را می دهد که به سرعت اطلاعات مورد نیاز را پیدا کنید و به طور یکپارچه در سراسر سازمان خود همکاری کنید.

شیرپوینت با آفیس ۳۶۵ در دسترس است، که اکنون به عنوان مایکروسافت ۳۶۵ شناخته می شود، یا می توان آن را روی سرورهای شخصی خود در دیتا سنتر نصب کرد.

شیرپوینت به شما این امکان را می دهد سایت های تیمی پویا را که به تیم شما کمک می کنند کار خود را ساده تر کنند، راه اندازی کنید. آن ها می توانند منابع مشترکی را برای استفاده و بهره مند شدن از دانش جمعی شرکت شما به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید با سایر برنامه های تجاری مایکروسافت مانند Flow، PowerApps یا Microsoft Teams از شیرپوینت استفاده کنید.

 

آموزش شیرپوینت مایکروسافت چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند

شیرپوینت می تواند به شرکت شما کمک کند کارآمدتر باشد و درآمد بالاتری داشته باشد. اغلب اوقات، اطلاعات مربوط به یک بخش از شرکت شما ممکن است به دست بخش دیگر نرسد. فایل ها ممکن است در سیستم های رایگان مختلف ذخیره شوند. سیستم هایی که استفاده می کنید ممکن است برای رفع نیازهای شما مجهز نباشند.  با آموزش شیرپوینت نشان می دهید که این پلتفرم تمام اطلاعات شما را زیر یک سقف دیجیتال ایمن نگه می دارد. می توانید اطلاعات را در فضای ابری ذخیره کنید و به راحتی آن ها را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

 

کسب و کار خود را کارآمد نگه دارید

شما سعی می کنید سیستم خود را منظم و سازنده نگه دارید. اغلب شما این کار را در حالی انجام می دهید که تیمی از داوطلبان را مدیریت می کنید. ممکن است اطلاعاتی داشته باشید که از منابع مختلفی دریافت می شود. همچنین ممکن است سیستم مؤثر و کارآمدی برای هماهنگی تلاش های تیمی نداشته باشید. شیرپوینت ارتباط تیم شما را برای هماهنگ کردن تلاش ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و ایده ها آسان می کند. همه می توانند ببینند که دیگران روی چه چیزی کار می‌کنند و از همه چیزهایی که روی آن کار می کنید یک دید کلی داشته باشید.

مزایای شیرپوینت برای کسب و کارهای کوچک

با آموزش شیرپویت با مقررات همگام باشید

قوانین مختلفی وجود دارد که هر کسب و کاری باید از آن پیروی کند. ممکن است لازم باشد اقدامات امنیتی خاصی را دنبال کنید یا اسناد عملیات تجاری را نگه دارید. مدیریت این ضوابط و مقررات به صورت دستی می تواند توجه شما را از کار اصلی ای که می خواهید انجام دهید دور کند.

با آموزش شیرپوینت، مدیریت قوانین و مقررات آسان است.

تیم شما می تواند تنظیمات امنیتی و خط مشی های ذخیره سازی را که شما را در راستای مقررات حفظ می کند، مشخص کند. آن ها همچنین می توانند سیاست ها و اقدامات خودکاری را برای سوابق و مستندات کسب و کار شما تنظیم کنند. حسابرسی و رسیدگی ها تبدیل به یک کار ساده خواهد شد و با فشار دادن یک دکمه، فراخوانی سوابق مورد نیاز امکان پذیر خواهد شد.

5 مزیت آموزش شیرپوینت

کارمندان خود را با آخرین و جدیدترین اطلاعات مرتبط کنید

اگر می خواهید شرکت شما موثر و کارآمد باشد، کارمندان شما باید آخرین داده ها را در اختیار داشته باشند. شما باید آخرین داده ها را در حوزه کاری خود و سایر تلاش هایی که در آن عرصه انجام می شود، بدانید. اما رساندن این اطلاعات به شبکه شما می تواند دشوار باشد، به خصوص با سرعت حرکت اطلاعات در دنیای مدرن. آموزش شیرپوینت  به کارمندان می تواند کمک کند تا همه کارمندان را با آخرین اطلاعات به روز نگه دارید. با ورود اطلاعات جدید، کارمندان شما می توانند آن را در مکان های مناسب به اشتراک بگذارند. تیم شما همچنین می تواند یاد بگیرد که گزارش های هوشمند را اجرا کند تا بهترین راه ها برای مقابله و رویارویی با مسائل مختلف را بیابد.

 

مدیریت داده های حساس با آموزش شیرپوینت

به عبارت ساده، شما هر روز با داده های حساس سروکار دارید. ممکن است اطلاعات شناسایی در مورد افرادی که برای کمک و خدمات رسانی به آن ها کار می کنید داشته باشید، یا ممکن است اطلاعات حساسی برای ارائه داشته باشید. اما مدیریت امنیت داده ها به صورت روزانه می تواند بهره وری شما را کاهش دهد و شما به اندازه ضعیف ترین لینک خود ایمن خواهید بود. آموزش شیرپوینت می تواند به ساده تر کردن مدیریت داده ها کمک کند. می توانید کنترل کنید چه کسی به سطوح خاصی از داده ها دسترسی دارد، و شیرپوینت دارای گزینه های امنیتی داخلی است. اکنون، حتی ضعیف ترین پیوندهای امنیتی شما نیز از ویژگی های امنیتی شیرپوینت بهره مند خواهند شد. این تضمین می کند که داده های خصوصی شما خصوصی باقی می مانند.

 

به کارمندان خود کمک کنید تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند

کلید اداره هر سازمان موفق، توانمندسازی افراد در تیم شماست. وقتی افراد آموزش و آزادی عمل لازم برای تصمیم گیری در شرکت را داشته باشند، انگیزه بیشتری پیدا می کنند. شما از حل خلاقانه مسائل آن ها سود می برید. دادن قدرت به تیم خود برای تصمیم گیری آگاهانه تر می تواند بهره وری شما را افزایش دهد. هنگامی که به تیم خود نحوه استفاده از شیرپوینت را آموزش می دهید، به آن ها این امکان را می دهید که به گزارش های هوشمند و پویا در مورد جدیدترین اخبار حوزه خود دسترسی داشته باشند. شما به آن ها ابزاری می دهید تا با دیگران در گروه خود برای طراحی راه حل های خلاقانه همکاری کنند. و زمانی که تیم شما بتواند تصمیمات آگاهانه تری از این دست بگیرد، اثربخشی شرکت شما بسیار فراتر خواهد رفت.

 

با مزایای آموزش شیرپوینت مایکروسافت آشنا شوید

مایکروسافت شیرپوینت ابزار قدرتمندی است که می تواند کسب و کار شما را به طور مؤثر حفظ کند.

ارائه آموزش Microsoft SharePoint به تیم تان می تواند به شما کمک کند تا با قوانین همگام باشید، داده های حساس را مدیریت کنید و کارمندان خود را توانمند سازید. از دوره های شیرپوینت برای شروع آموزش شیرپوینت به تیم خود و کشف تأثیر واقعی که می توانید داشته باشید، استفاده کنید.

 

منبع:

https://www.incworx.com/blog/microsoft-sharepoint-training-benefits

مطالب مشابه

پیام بگذارید