یادگیری 8 مهارت مهم قبل از راه اندازی یک کسب و کار جدید

راه اندازی یک کسب و کار جدید، کار دشواری است. و انجام این کار قبل از اینکه شما تحقیقاتی برای شناخت بازار خود و شناسایی چالش های پیش رویتان انجام دهید، تقریباً غیرممکن است. به همین ترتیب، اگر در همان ابتدا بدون تسلط بر برخی مهارت های مهم، رئیس شوید، ممکن است دستیابی به موفقیت سخت تر باشد. در اینجا برخی از مهمترین مهارت هایی که هر کارآفرینی باید از آن ها آگاه باشد آورده شده است.

 

  1. مهارت کار با مایکروسافت اکسل

مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) یکی از مهمترین برنامه ها در کسب و کار امروز است. این برنامه چیزی فراتر از یک نرم افزار صفحه گسترده می باشد. اکسل به شما در تجزیه و تحلیل داده ها، پیش بینی مالی و خیلی چیزهای دیگر که برای اجرای یک کسب و کار مبتنی بر داده ها و راه حل ها ضروری هستند، کمک می کند.

 

  1. مهارت سخنرانی عمومی

کارآفرینان باید بتوانند محصول یا خدمات خود را به دیگران بفروشند. فرقی نمی کند که بخواهید سرمایه گذاران، کارمندان یا مشتریان بالقوه را برای خرید مجاب کنید، در هر صورت سخنرانی عمومی یک نقطه قوت مهم خواهد بود. با مهارت های عالی در زمینه سخنرانی عمومی، شما بیشتر می توانید افراد را سر شوق بیاورید تا به شرکت شما بپیوندند.

 

  1. تدوین برنامه های تجاری

به طور طبیعی، هر کارآفرینی به یک برنامه تجاری نیاز دارد. شما می توانید در دوره هایی که نحوه تدوین برنامه های تجاری را آموزش می دهند شرکت کنید.

 

  1. علم داده ها

داده ها همه چیز را در تجارت هدایت می کنند. به عنوان یک کارآفرین، اگر می توانید داده ها را با موفقیت مدل سازی و درک کنید، در حال حاضر چند قدم جلوتر از سایرین هستید. با عدم استخدام تحلیلگران، نه تنها در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد، بلکه مهارت های مربوط به گرفتن تصمیم های تجاری آگاهانه را نیز از همان ابتدا کسب خواهید آورد.

8 مهارتی که قبل از راه اندازی یک کسب و کار جدید باید کسب کنید

  1. بهینه سازی موتور جستجو

اگر در ابتدای کار و هنگامی که تازه کار را شروع کرده اید، سرمایه زیادی ندارید که با آن کار کنید، تبلیغات پولی ممکن است برای شما مناسب نباشد. با این حال، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اغلب رایگان است و فقط نیاز به درک فنی در مورد چگونگی بهتر دیده شدن محتوا به صورت آنلاین دارد.

 

  1. کپی رایتینگ

یک کپی رایتینگ عالی تأثیر بسزایی در فروش محصول دارد. شما می توانید بازاریابی و محتوای فروش خود را برون سپاری و به شخص ثالث واگذار کنید، یا اینکه می توانید خودتان آن را انجام دهید. می توانید با تهیه بسته های آموزشی و یا شرکت در دوره های آموزش کپی رایتینگ نحوه نوشتن متون عالی و تأثیرگذار برای جذب مشتری را بیاموزید.

 

  1. مهارت های کلی گرا

بهترین کارآفرینان هرگز دست از یادگیری نمی کشند. سعی کنید داستان موفقیت کارآفرینان را بخوانید. تجربیات آن ها به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

  1. مدیریت پروژه

مدیریت پروژه درباره یافتن کارآمدترین و کم هزینه ترین روش برای انجام کارها است. برای کارآفرینانی که احتمالاً پس از راه اندازی کسب و کار پول ندارند، این مورد بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزشی مدیریت پروژه شرکت کنید تا با روش های برتر مدیریت پروژه آشنا شوید.

مطالب مشابه

پیام بگذارید