10 مزیت برتر مایکروسافت شیرپوینت

اولین نسخه مایکروسافت شیرپوینت در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و امروزه یکی از منابع برتر مشارکت در کسب و کار است. اگرچه، بعد از انتشار نسخه SharePoint 2007 بود که کسب و کارها شروع به استفاده از مشارکت آنلاین کردند.

پلتفرم شیرپوینت شامل شیرپوینت دیزاینر (SharePoint Designer)، شیرپوینت پایه (SharePoint Foundation)، شیرپوینت آنلاین (SharePoint Online)، شیرپوینت سرور (SharePoint Server) و SharePoint Workspace است؛ در ادامه به ۱۰ مزیت برتر شیرپوینت می پردازیم.

 

  1. فراهم کردن و ارائه یک تجربه کاربری ساده، آشنا و سازگار و همسو

شیرپوینت برای ارائه یک تجربه کاربری سازگار که نحوه تعامل افراد با محتوا، فرایندها و داده های کسب و کار را ساده می کند، با برنامه های کلاینت دسکتاپ، ایمیل و مرورگرهای وب کاملاً یکپارچه شده است. این یکپارچگی، همراه با قابلیت های مبتکرانه، به شما در به کارگیری خدمات و تسهیل در پذیرش محصول کمک می کند.

 

  1. تسهیل فعالیت های روزانه کسب و کار

برای شروع، ردیابی و گزارش فعالیت های کسب و کاری رایج مانند بررسی و تصویب اسناد، پیگیری مسائل و جمع آوری امضا، از روندکاری متفاوت و مبتکرانه بهره ببرید. در SharePoint شما می توانید این فعالیت ها را بدون نیاز به هیچ گونه برنامه نویسی ای انجام دهید. یکپارچگی کامل با برنامه های کاربردی کلاینت آشنا، ایمیل و مرورگرهای وب تجربه ساده و سازگاری را برای شما فراهم می کند.

 

  1. کمک به برآورده کردن نیازهای نظارتی

با تعیین تنظیمات امنیتی، سیاست های ذخیره سازی و سیاست های حسابرسی برای مستندات کسب و کار مطابق با مقررات توافقی، می توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات حساس کسب و کارتان می توانند کنترل و مدیریت شوند و می توانید خطر شکایت از سازمان خود را کاهش دهید.

 

  1. مدیریت و بازآفرینی مؤثر و کارآمد محتوا

کاربران کسب و کار و نویسندگان محتوا می توانند محتوا را برای تأیید و استقرار برنامه ریزی شده در سایت های اینترانت یا اینترنت، ایجاد و ارسال کنند. در شیر پوینت مدیریت محتوای چند زبانه از طریق قالب های کتابخانه ای جدید که به طور خاص برای حفظ ارتباط بین نسخه اصلی و ترجمه های مختلف از یک سند طراحی شده اند، ساده شده است.

 

  1. ساده کردن دسترسی به داده های کسب و کار

برای کاربران خود، از طریق شیرپوینت امکان دسترسی به داده های کسب و کار در سیستم های line-of-business مانند Microsoft CRM را فراهم کنید. کاربران همچنین می توانند با سیستم های کسب و کار از طریق یک مرورگر به وسیله یک اتصال back-end در تعامل باشند و نماهای شخصی سازی شده ای را ایجاد کنند. مخازن اسناد مدیریت شده در سطح سازمانی به سازمان های شما در ذخیره و سازماندهی اسناد کسب و کار در یک مکان مرکزی کمک می کند.

10 مزیت برتر مایکروسافت شیرپوینت

  1. ارتباط کارمندان با اطلاعات و تخصص

جستجوی سازمانی، شامل داده های کسب و کار را به همراه اطلاعاتی در مورد اسناد، افراد و صفحات وب می شود تا بتواند نتایجی جامع و مرتبط را تولید کند. در شیرپوینت ویژگی هایی مانند حذف موارد تکراری، تصحیح املا و هشدارها، ارتباط نتایج را بهبود می بخشد، بنابراین می توانید به راحتی آنچه را لازم دارید پیدا کنید.

 

  1. تسریع فرآیندهای کسب و کار مشترک در شیرپوینت

در شیرپوینت بدون کدنویسی هیچ اپلیکیشن کلاینتی، می توانید از راه حل های مبتنی بر فرم های هوشمند و الکترونیکی برای جمع آوری اطلاعات مهم کسب و کار از مشتریان، شرکا و تأمین کنندگان، از طریق یک مرورگر وب استفاده کنید. قوانین اعتبارسنجی داده های داخلی به شما کمک می کند تا داده های دقیق و سازگار که می توانند به طور مستقیم در سیستم های back-end ادغام شوند را جمع آوری کنید تا از افزونگی و خطاهایی که نتیجه ی ورود دوباره داده های دستی است، جلوگیری کنید.

 

  1. اشتراک گذاری بدون فاش شدن اطلاعات حساس و مهم

به کارمندان خود دسترسی به صفحات گسترده اکسل را از یک مرورگر وب از طریق اجرا خدمات اکسل روی شیرپوینت بدهید. از این صفحات گسترده برای حفظ و به اشتراک گذاشتن کارآمد و مؤثر یک نسخه اصلی و به روز شده و در عین حال کمک به محافظت از هرگونه اطلاعات اختصاصی موجود در اسناد، مانند مدل های مالی، استفاده کنید.

 

  1. قادر ساختن کارمندان برای گرفتن تصمیم هایی با آگاهی بیشتر

شیرپوینت ایجاد پورتال های هوشمندی کسب و کار (BI) فعال و تعاملی و زنده که اطلاعات مهم کسب و کار را با استفاده از قابلیت های یکپارچه BI مانند داشبورد ها، وب پارت ها، کارت های امتیازی، شاخص های کلیدی عملکرد (KPIs) و داده های کسب و کار، از منابع متفاوت جمع آوری و نمایش می دهند، آسان می کند. در شیر پوینت سایت های مرکز گزارش متمرکز (Centralized Report Center) مکان واحدی را برای قرار دادن آخرین گزارش ها، صفحات گسترده یا KPI ها در اختیار کاربران قرار می دهند.

 

  1. ارائه یک پلتقرم واحد و یکپارچه  در شیرپوینت

شیرپوینت بر روی یک معماری باز و قابل ارتقا همراه با پشتیبانی از خدمات وب و استانداردهای قابلیت همکاری مانند XML و پروتکل دسترسی آسان به اشیا (SOAP) ساخته شده است. این سرویس دارای رابط های برنامه نویسی کاربردی (APIs) باز و غنی و کنترل کننده های رویداد برای لیست ها و اسناد است.  این ویژگی ها یکپارچه سازی با سیستم های موجود و انعطاف پذیری را برای سرمایه گذاری جدید فناوری اطلاعات غیر مایکروسافت ارائه می دهند.

مطالب مشابه

پیام بگذارید